banner84

Alanya SGM bilgilendirdi

Alanya SGM tarafından Alanya’da yerleşik yaşayan Almanlara SGM'nin mevzuatları hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi

Alanya SGM bilgilendirdi
Haber Merkezi
Alanya Sosyal Güvenlik Merkezi Konferans Salonu'nda Türk Alman Dostluk Cemiyeti Yönetim Kurulu ve üyelerine SGM'nin mevzuatı hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya Alanya SGM Müdürü Muharrem Kaya,  Müdür Yardımcısı Berrin Karaca, Şef Gönder Atalı, Türk Alman Dostluk Cemiyeti Başkanı Fahri Yiğit ile Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Özsüer ve Alanya’da yerleşik Alman Uyruklu sigortalılar katıldı. 
'HİZMETLERİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE SUNMA GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ'
Merkez Müdürü Muharrem Kaya, "Sosyal Güvenlik Kurumu olarak tüm Türkiye'de yaşayan insanlar başta olmak üzere, Alanya Sosyal Güvenlik Merkezi olarak da Alanya'da yaşayan tüm kesimlere sosyal güvenlik hizmetinin en iyi ve kısa sürede sunulmasının gayreti içerisindeyiz. Bu bağlamda sizler de bizim için birer Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak görülmektesiniz.  Özellikle sizler Alanya’da yaşayan yerleşik yabancılar olaraktan ülkemizin tanıtım faaliyetlerinde etkin rol oynadığınız da değerlendirilerek, Kurumumuzun sunmakta olduğu hizmetleri en iyi şekilde sunma gayreti içerisindeyiz” dedi.  
'AMACIMIZ SİZLERİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRMAK'
Merkez Müdürü Kaya, “Bu itibarladır ki bu toplantı ile sorunlarınızı problemlerinizi ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgiyi sizlere aktarmak suretiyle sizlerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlamaktayız. Sonuç olarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da gerek kurumumuzla ilgili gerekse diğer alanlardaki sorun ve problemlerinizin iletilmesi halinde her türlü yardım ve desteğimiz artarak devam edecektir" dedi.
TOPLANTININ DÜZENLENMESİ İKİ TARAF İÇİNDE MEMNUNİYETLE KARŞILANDI
Toplantıda Genel Sağlık Sigortası Servis Şefi Gönder Atalı tarafından genel bir bilgilendirme yapıldı. Yaklaşık 2 saat süren toplantıda, soru cevap şeklinde sorun ve problemlerin çözümü ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 16:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER