banner84

Alanya’da PES dedirten kaldırım işgali

Alanya’da bir kişi lüks aracını görme engellilerin kullandığı engelli kaldırımın üzerine park ederek, kaldırımı işgal etti.

Alanya’da PES dedirten kaldırım işgali
Burcu MUTLU
Alanya'da sürekli gündemden düşmeyen kaldırım işgallerine bir yenisi daha eklendi. Alanya’nın Hacet Mahallesi’nde lüks araç sahibi bir kişi aracını görme engellilerin kullandığı engelli kaldırımına park ederek, görenleri şaşkına çevirdi. Yol kenarında park edecek yer olmasına rağmen engelli kaldırıma park etmesi vatandaşları çileden çıkardı. 
‘HEM ENGELLİLERİN HEM BİZİM CANIMIZI ADETA HİÇE SAYIYORLAR’
“Koca yolda yer bulamamış gibi böyle kaldırıma araçlarını park ediyorlar, bu gibi saygısız insanlar yüzünden bizler yoldan yürümek zorunda kalıyoruz. Hem bizim canımızı tehlikeye atıyorlar hem de engelli vatandaşları tehlikeye atıyorlar. Görme engellilerin kullandığı bu kaldırımı işgal etmekten hiç mi rahatsız olmuyorlar acaba? Tabi lüks araçları var sonuçta, ‘kimse bize ceza yazmaz’ düşüncesi vardır mutlaka kendilerinde. Ne de olsa hep garibana oluyor olan. Bu üç beş tanıdığı olan insanlar neden bu kadar etrafa saygısız oluyorlar anlam veremiyoruz” diyerek isyan eden vatandaşlar, yetkililerin böyle kişilere cezaların artmasını istedi. 
Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 17:06

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Hasan
Hasan - 9 ay Önce

sonradan görme,matah bir arabası varmış.

SIRADAKİ HABER