banner84

Cumhuriyetimiz 95, Alanya Postası 14 yaşında

Alanya Postası Gazetesi olarak Cumhuriyetimizin 95., gazetemizin ise 14. kuruluş yıldönümünü birlikte kutluyoruz

Cumhuriyetimiz 95, Alanya Postası 14 yaşında

Cumhuriyetimizin 95. yılını coşkuyla kutladığımız bugün, Alanya Postası Gazetesi'nin de 14. kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. 29 Ekim 2005 günü yayın hayatına başlayan gazeteniz Alanya Postası, okuyucularından aldığı güç ve destekle her yıl yenilenerek, büyüyerek tarafsız habercilikten ödün vermeden bugünlere geldi. İnsanlar ve kurumlar arasında din, dil, ırk ve mezhep ayrımı gözetmeksizin sorumlu gazetecilik anlayışıyla kamu menfaatini ön planda tutan gazetemiz, yeni yılında da birçok yeniliklerle sizlere daha hızlı, yazılı ve görsel hizmet etmeyi hedefliyor.
YENİ YILIMIZDA NELER OLACAK?
14. yılımızda öncelikli olarak gazetemizin logosunu değiştiriyoruz. Alanya Postası gazetesi adıyla başlatmış olduğumuz yarışma ile belirlenecek yeni logomuzu en kısa sürede sizlerin beğenisine sunarak kullanıma başlayacağız. Dijital çağda dijital gazeteciliğin gerisinde kalmayacağız. İnternet ve iletişimin olduğu her yerde, tüm sosyal medya hesaplarında daha aktif, daha hızlı olmak için altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Alanya'nın en kapsamlı ve donanımlı, tüm mecralardan izlenebilen ve kesintisiz yayın yapabilecek internet televizyonu için kurulum çalışmaları sürüyor. Daha hızlı ve gazetemizin baskı kalitesini artırmak için matbaa tesisimizde bulunan makinelerimizi yeniliyoruz. Alanya'da kendi matbaa tesisinde basılan tek gazete olan Alanya Postası bünyesine yeni iki adet matbaa makinesi dahil ettik. 
YENİLİKLERİMİZ BİTMEDİ
Mehmet Ali Gürses, Hilmi Karagöz ve Eray Erdem ortaklığında kendini yenileyerek büyüten Alanya Postası, yeni yılında yeni idari merkez ofisinde ve matbaa tesisinde yayın hayatına devam edecek. 2 bin metre kare bir alan üzerinde yapımı devam eden yeni medya centerda gazete ve televizyon aynı yerde yayın hayatını sürdürecek. Alanya'nın en karakterli, tecrübeli ve tarafsız kadro oluşumu için devam eden görüşmeler neticesinde sürpriz isimlerle yine yeni yılımızda karşınızda olacağız.   
Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 09:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
ONUR ESEN
ONUR ESEN - 5 ay Önce

Azminizle başarılara imza atacağınız, engellerin minimize olduğu,gerceklestirmeyi düşünmüş olduğunuz yeniliklerin hayirli olmasini ve Alanya Postası ailesinin yayin hayatında başarılarının devamını dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner77