banner84

KOSGEB destekli Letonya iş gezisi

ALTSO tarafından 25-28 Kasım 2018 tarihleri arasında Letonya'ya KOSGEB destekli iş gezisi düzenlenecek.

KOSGEB destekli Letonya iş gezisi

Letonya’nın Ankara Büyükelçiliği ile birlikte oluşturulan program kapsamında, resmi ziyaretler ve teknik inceleme gezilerinin yanı sıra Letonya’dan üst düzey yetkililer ve iş çevresinden geniş bir katılımla bir iş forumu gerçekleştirilmesi planlanıyor. Düzenlenecek olan forumda, katılımcıların sektörlerine ve taleplerine göre iki ülke firmaları arasında eşleşme ve ikili iş görüşmeleri etkinliği gerçekleştirilecek.

KOSGEB İşletme Geliştirme Destek Programı Yurtdışı İş Gezisi Desteği kapsamında düzenlenecek olan programın katılım bedeli;

Çift kişilik odada konaklamalarda kişi başı 645 Euro,Tek kişilik konaklamalarda 745 Euro,Gazipaşa-İstanbul-Riga-İstanbul-Gazipaşa gidiş-dönüş uçak bileti,Resmi kurum/kuruluş ziyaret ve toplantı organizasyonu,Tüm transfer masrafları,Rehberlik hizmetleri,Oda kahvaltı konaklamalar dahil.KOSGEB gereklerini yerine getiren katılımcılar, KOSGEB’ten firma başına program bedelinin yüzde 60’ını (maximum 3.000 TL’ye kadarını) geri alabilecekler.

KOSGEB Desteği’ne başvurulabilmesi için, gezinin konusu ile ilgili sektörlerde vergi kaydı bulunan ve faaliyet gösteren, KOSGEB veri tabanında kaydı güncel en az 10 firma şartı aranmakta olup, henüz taslak aşamasında olan programın içeriği katılımcı firmaların sektörlerine göre oluşturulacaktır.

Gezinin kontenjanı sınırlı olduğundan, başvuru sırasına göre öncelik verilecek olup, katılımcıların kesin kayıt için 15 Ekim 2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar 300 Euro avans bedeli ödeyerek ALTSO'ya başvurmaları gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız: //www.altso.org.tr/duyurular/kosgeb-destekli-letonya-is-gezisi-organizasyonu/

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 12:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER