banner84

Müftüye AGD'den ziyaret

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Alanya Temsilciliği, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Alanya Müftüsü Dr. İhsan İlhan’a ziyarette bulundu

Müftüye AGD'den ziyaret
Müftülük makamında gerçekleşen ziyarette İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan, Camiler ve Din Görevlileri Haftası ile ilgili bilgi verdi. Her yıl 1-7 Ekim tarihleri arasında düzenlenen haftanın bu yılki temasının ‘Din Hizmetine Adanmış Ömürler’ olarak belirlendiğini ve bu kapsamda da İlçe Müftülüğünce konferans tertipleneceği bilgisini verdi.
AGD heyeti adına İlçe Başkanı Sıddık Uyar, Alanya Müftüsü olarak görevine başlayan İhsan İlhan’a yeni vazifesinin hayırlı hizmetlere vesile olması temennilerinde bulundu. Ayrıca, din görevlilerimizin toplumun ihyasında önemli din hizmeti görevini üstlendiğini, toplumda örnek şahsiyetler olduğunu ifade ederek, bu hafta vesilesiyle tüm din görevlilerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını tebrik etti.
Ziyaretin sonunda Alanya Müftüsü Dr. İhsan İlhan’a, Anadolu Gençlik Derneği Alanya İlçe Başkanı Sıddık Uyar tarafından günün anısında hat sanatı tablo hediye edildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2018, 16:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ebu Musab
Ebu Musab - 9 ay Önce

Yeni Müftümüzü tebrik ediyorum Allah yeni gorevinde muvaffak eylesin Anadolu Gençlik derneğine de din görevlilerine gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyorum

SIRADAKİ HABER