banner84

Tecrübelerini öğrencilerle paylaştılar

Girişimcilik Günleri kapsamında Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (AHEP) ev sahipliğinde “Tecrübe Paylaşımı” konulu konferansın 2.si düzenlendi.

Tecrübelerini öğrencilerle paylaştılar

16.sı düzenlenen Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Girişimcilik Günleri kapsamında Alanya HEP Üniversitesi ev sahipliğinde Alanya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ALSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı ve Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Akın Tabaklar, Aydoğan A.Ş. Genel Müdürü Servet Ünlü, ALSİAD Üyesi ve GÜNSU A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Karaman’ın konuşmacı olarak katıldığı “Tecrübe Paylaşımı” konulu konferansın 2.si düzenlendi. AHEP Üniversitesi Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe, AHEP Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Durdu Öner, iş insanları, akademisyenler ve öğrenciler katılım gösterdi.

CESARET AŞILADILAR

Açılış konuşmasının ardından ALSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri sunumlarını yaparak, öğrencilere, girişimcilik ile ilgili iş hayatlarında karşılarına çıkabilecek olası durumlardan bahsederek, bu yolda kazandıkları tecrübeleri aktardılar. Girişimciliğin kolay bir süreç olmadığını, karşılarına çıkabilecek olumsuz durumlar karşında hemen pes etmemenin de önemine değinen iş adamları, geleceğin olası girişimcilerine cesaret aşılamaya çalıştılar. Soru ve cevap şeklinde devam eden konferansın sonunda, AHEP Üniversitesi Rektör Vekili Mehmet Durdu Öner konuşmacılara hediyelerini takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 23:56

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER