banner84

Apron İnşaat, Yapı Fuarı'nda ilgi gördü

Konya Yapı ve Dekorasyon Fuarı'na katılan Apron İnşaat'ın standına, fuarı gezenler tarafından büyük ilgi gösterildi

Apron İnşaat, Yapı  Fuarı'nda ilgi gördü

 Apron İnşaat, kısa adı Konya Yapı ve Dekorasyon 2014 olan, 11. Yapı Malzemeleri, Yapı Teknolojileri, Dekorasyon ve Aydınlatma Fuarı'na katıldı. Konya Uluslararası Fuar Merkezinde gerçekleşen etkinlikte Apron İnşaat'ın standı ilgiyle karşılandı.

"Ev Al Emekli Ol" projesiyle adından söz ettiren Apron Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Acar, firma olarak fuarları önemsediklerini söyledi. Fuarların sektörün gelişimine sağladığı katkının yadsınamaz bir gerçek olduğunu ifade eden Cengiz Acar, "Yenilikleri takip etmek, kendimizi geliştirmek, ileriye dönük adımlar için bir öngörüye sahip olmak anlamında fuarlar, müşterilerle üreticileri buluşturan bir köprü niteliğinde. Çünkü müşteriler fuarlar sayesinde firma ile daha çabuk irtibata geçebiliyor. Konya Yapı ve Dekorasyon Fuarı'nda bizde kendimizi daha iyi tanıtma fırsatı bulduk. Projelerimiz hem Konya'da yaşayan hem de şehir dışından gelen vatandaşlardan tarafından yoğun ilgiyle karşılaşıyor" dedi.
Ürettiklerini binden fazla konutla Konya'da ev - otel konseptiyle muhafazakar konaklamayı resmi olarak bir arada buluşturan ilk firma olduklarını kaydeden Cengiz Acar, "Apron Suites ile Konya'da, Apron Home ile de Alanya'da misafirlerimizi ailesiyle birlikte keyifli bir tatil deneyimi bekliyor. Bir aile için gerekli olan her şey dairelerimizde mevcut. Üstelik fiyatlandırmayı kişi sayısına göre değil daire sayısına göre yapıyoruz. Yani bir aile tek daire tutup çocuklarıyla birlikte rahatça konaklayabilir" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2014, 10:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77