banner84

Alanya adına kupa kazanın

Alanya Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven, hafta sonu Alanya Yelken Kulübünü ziyaret ederek kursiyer öğrencilerle sohbet etti.

 Alanya adına kupa kazanın
Ziyarette, Alanya Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven, Alanya Yelken Kulübü Antrenörü Cemal Özdiyar’dan Kulübün çalışmaları ve düzenleyeceği etkinlikler hakkında bilgi aldı. Kaymakam Vekili Tanrıseven, Alanya Yelken Kulübünün kursiyer öğrencileri ile tek tek ilgilenerek yelkencilik üzerine sohbet etti. Tanrıseven, öğrencilere tavsiyelerde bulunarak yelkencilik alanında kendilerini yetiştirmelerini ve Alanya adına kupalar kazanmalarını istedi. Tanrıseven, Alanya Yelken Kulübü Antrenörü Cemal Özdiyar’a ve öğrencilere başarılar diledi.

TANRISEVEN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ 

Alanya Yelken Kulübün Antrenörü Cemal Özdiyar ise Alanya Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven’e yapmış olduğu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Yelken Antrenörü Özdiyar, öğrencilere yelken eğitiminin yanı sıra teknik bilgiler de verildiğini belirtti.  Cemal Özdiyar, “Tanrıseven’i her zaman yanımızda hissediyoruz, bizim her türlü sorunlarımızı çözmeye çalışıyor ve destek veriyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi. Ayrıca Alanya Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven’e Yelken Kulübü yöneticileri tarafından, Alanya Yelken Kulübüne vermiş olduğu desteklerden dolayı,  bir teşekkür plaketi verildi.
Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2015, 16:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER