banner84

H.M.A Apart Hotel açıldı

Gümrah Gürsoy'un sahibi olduğu H.M.A Apart Hotel'in açılışı görkemli bir şekilde gerçekleşti.

H.M.A  Apart Hotel açıldı
Sahibi Gümrah Gürsoy'un olduğu H.M.A  Apart Hotel'in açılışı yapıldı.  Şekerhane Mahallesi, Şevket Tokuş Caddesinde Yaşam Hastanesinin karşısında açılışı yapılan otelin açılışına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu,  İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir katıldı. 
MİSAFİR MEMNİYETİMİZİ HERŞEYİN  ÜSTÜNDE TUTACAĞIZ
Açılışta konuşmasını yapan tesis sahibi Gümrah Gürsoy, katılımcılara teşekkür ederek konuşmasına başladı. Gürsoy," Açılışımızı hayırlı bir günde yapmak istedik.  Aynı zamanda herkese hayırlı kandiller diliyorum. Özveri ve emekle çıktığımız bu yolda bizlerden desteğini esirgemeyen  büyüklerimiz ve kurucularımız değerli büyük babam  Hikmet Çöloğlu, Sayın Muzaffer Çamlı, Akif Müftüoğlu'na öncelikle teşekkürlerimi sunarım. Soranlarımız oluyor H.M.A ismi ile ilgili. H.M.A ismi pazarlama dilinde huzur, mutluluk, aşk olarak kullansakta değerli büyüklerimizin isminin baş harfini kullandık. Fakat huzur, mutluluk, aşk bizim için önemli bir konu. Misafir memnuiyetinin her şeyden üstün tutacağımız, Alanya turizmine gerçekten katkı sağlayacak bir tesis olarak hizmet vermek için yola çıktık. Misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. 2018 sezonunun herkese hayırlı  olmasını diliyorum." dedi
'GÜRSOY AİLESİNE VE BÖLGEMİZE HAYIRLI OSUN'
Başkan Yücel ise, "Bu güzel günde sizlerle birlikte olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.  Herkesin kandilini kutluyorum. Tabiki bölgemizin temel kaynağı turizm. Bugünde Gürsoy ailesi buraya güzel bir tesis açıyor.  Ben şimdiden bu 2018 yılının iyi geleceğini, iyi olacağını temelli ediyorum. Bu tesisinde öncelikle Gürsoy ailesine ve bölgemize hayırlı olmasını temelli ediyorum" ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından tesisin açılış duası yapıldı. Duanın ardından  tesissin açılış kurdelesi kesildi.
Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 18:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77