banner84

'15 Temmuz'un rövanşını almak istiyorlar'

Döviz kurlarındaki artışın sadece ekonomik olmadığını siyasi ve ve diplomatik şantaja dönüştüğünü belirten MHP İlçe Başkanı Türkdoğan ülkemizin geçtiği şu zor günlerde döviz birikimini Türk lirasına çevirdi

'15 Temmuz'un rövanşını almak istiyorlar'
Mevlüt UYGUR
Mlliyetçi Hareket partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli döviz kurlarının yükselmesine karşılık olarak Türk lirasının yeniden eski değerini alabilmesi için döviz bozdurma çağrısında  bulunmuştu. MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve yönetim kurulu Bahçeli'nin çağrısını dikkate alarak ellerinde dövizleri bozdurarak Türk lirasına çevirdi. 
'KAOS OLUŞTURMAK İSTEYENLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ'
MHP İlçe Başkanı Türkdoğan yaptığı açıklamada, "Döviz kurlarında yaşanan artışın sebebinin sadece ekonomik olmadığını, siyasi ve diplomatik bir şantaja dönüştüğünü görüyoruz. Başarısız 15 Temmuz darbe girişiminin rövanşını almak için, ekonomik kriz ve kaos oluşturmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Liderimizin ifade ettiği gibi; "Türk Lirası itibarımızdır, ihtiramımızdır, İstiklal ve İstikbal haklarımızın izharıdır. Milli paramıza sahip çıkalım." dedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 20:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77