banner84

'Bu bakış açısıdır'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Hilmi Er ve yönetim kurulu üyeleriyle beraber sabah saatlerinde ilk olarak Alanya Belediyesi'ne giden Cafer Uyar, 30 Mart 2014’teki yerel seçimin ardından Alanya Belediyesi’nin hizmet anlayışında MHP ile birlikte büyük bir değişim yaşandığını, bu değişimi ülke geneline yaymak için MHP’ye destek verilmesi gerektiğini kaydetti.

 'Bu bakış açısıdır'
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Hilmi Er ve yönetim kurulu üyeleriyle beraber sabah saatlerinde ilk olarak Alanya Belediyesi'ne giden Cafer Uyar, 30 Mart 2014’teki yerel seçimin ardından Alanya Belediyesi’nin hizmet anlayışında MHP ile birlikte büyük bir değişim yaşandığını, bu değişimi ülke geneline yaymak için MHP’ye destek verilmesi gerektiğini kaydetti. Uyar, “Beş senede Alanya'nın köylerine İl Özel İdare’den 200 kilometre bile yol yapılmadı" dedi.

DOĞAN İLE PALAMUTÇU'YA ZİYARET

Alanya Belediyesi'nin ise geride kalan 1,5 yılda köy yollarına 300 kilometre asfalt döktüğünü belirten Uyar, "Bu tamamen bakış açısı ile alakalıdır. Birileri bir zamanlar ‘Alanya, Dinek ile Orman İşletme’nin arasından ibaret’ diyordu. Biz, Alanya’nın oradan ibaret olmadığını herkese gösterdik. Dolayısıyla 1 Kasım'dan sonra Ankara’ya yolunuz düştüğünde, orada sizi yürekten kucaklayacak birisi olacak. O da Cafer Uyar’dır" diye konuştu. Uyar daha sonra 2009'un MHP Alanya Belediye Başkan Adayı olan Avukat Osman Doğan ile 2009-2014 yılları arasında Alanya Belediye Meclis Üyesi olan işadamı Cemal Palamutçu'yu işyerlerinde ziyaret edip durum değerlendirmesi yaptı.
Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 18:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER