banner84

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri ve İçişleri Bakanı, G20 bölgesinde

Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Fatih Kasırga, Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın ve İçişleri Bakanı Selami Altınok, G20 çalışmalarını yerinde inceledi.

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri ve İçişleri Bakanı, G20 bölgesinde
Türkiye’nin dönem başkanlığını yaptığı ekonominin 20 dev ülkesinin katılacağı G20 ekonomi zirvesi için Antalya’nın Belek bölgesinde çalışmalar devam ediyor. 15-16 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan zirve için yoğun güvenlik önlemleri alınırken gözler liderlerin konaklayacağı ve zirvenin toplanacağı ultra lüks otellere çevrildi.

Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Fatih Kasırga, Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın ve İçişleri Bakanı Selami Altınok çalışmaları incelemek üzere Antalya’ya geldi. Kasırga, Kalın ve Altınok’a Antalya Valisi Muammer Türker eşlik ederek liderlerin geçiş güzergahlarındaki devam eden yol çalışmaları hakkında bilgi verdi. Turizm caddesi boyunca çalışmaları makam aracında seyir halindeyken inceleyen Kasırga ve Altınok daha sonra beraberindekilerle birlikte Regnum Carya Golf & Spa Resort Otele geldi. Burada otel girişindeki hazırlıkları da inceleyen protokol daha sonra basına kapalı bir görüşme yaptı.

Regnum Carya, üç katlı ve bahçesiyle birlikte toplam 3 bin 500 metrekare alanda hizmet veren otelde kurşun geçirmez camlardan oluşan villaları ile güvenli oteller arasında yer alıyor.
Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2015, 14:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77