banner84

Cumhuriyet coşkusu tavan yaptı

MHP Alanya İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği 'Cumhuriyet Şöleni' konserinde sahne alan ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan Alanyalıları coşturdu

Cumhuriyet coşkusu tavan yaptı
Haber Merkezi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 'Cumhuriyet Şöleni' adı altında bir konser düzenledi. Dün akşam saat 20.30’da Konaklı Stadı'nda gerçekleştirilen ücretsiz halk konserinde ünlü ülkücü şarkı Mustafa Yıldızdoğan sahne aldı. MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen konsere MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, MHP 23. Dönem Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız, Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu, Alperen Ocakları Başkanı Vedat Uygur, oda başkanları, MHP Antalya Teşkilatı yöneticileri ile binlerce vatandaş katılım gösterdi.

"BÜYÜK ZAFER CUMHURİYET'LE TAÇLANMIŞTIR"

Program, ilkokul öğrencisi bir kız çocuğunun İstiklal Marşı okunmasıyla başladı. Programın sunuculuğunu ise Bilge Pınar Yüksel yaptı. 'Cumhuriyet Şöleni' adı altında gerçekleşen gecede, Türkdoğan yaptığı konuşmada,“Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, Milletimizin birlik ve beraberliği, özgürlüğümüzün nişanesi olan al Bayrağımızın dalgalanması ve devletimizin bekası uğruna Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde tüm dinamikleriyle mücadele eden şanlı ecdadımız, Orta Asya’dan Avrupa’ya sıralanan kahramanlık destanlarına bir yenisini ekleyerek Kurtuluş Savaşı’nı kazanmış ve bu büyük zaferi Cumhuriyet’le taçlandırmıştır.

Ülkemiz ve milletimiz üzerinde hesap yapan şer mihraklarının bütün karanlık planları, Türk’ün çelik iradesi karşısında yerle bir olmaktan öteye gidemeyecektir. Atalarımızın mirası olan kutlu vatanın, yıkılmaz Cumhuriyet’in, şanlı al bayrağın manevi yükümlülüğü hepimizin omuzlarındadır.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden şanlı gazilerimizi sonsuz şükran duygularımla ve rahmetle yad ediyorum. Bu gün 'Cumhuriyet Şöleni'mizi katlım sağlayan tüm dava arkadaşlarımıza, vatandaşlarımıza ve bizi kırmayıp gecemizi onurlandıran ünlü sanatçımız Mustafa Yıldızdoğan kardeşime çok teşekkür ediyorum" dedi.

ALANYA HALKI UNUTULMAZ BİR GECE YAŞADI

Türkdoğan'ın konuşmasının ardından sahneye Alanya'nın parlayan yıldız Ümran Gülcan çıktı. Binlerce vatandaşa müzik ziyafeti çeken Gülcan ile başlayan coşku ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan ile tavan yaptı. Yıldızdoğan şarkılarıyla konsere gelen Alanya halkına unutulmaz anlar yaşatarak coşkuyu doruklara taşıdı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 15:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77