banner84

'MHP’de mutlu ve huzurluyum'

1 Kasım seçiminden sonra AK Parti’ye geçecek yönünde iddialarına yanıt veren Yücel, “Biz olduğumuz yerde mutluyuz, huzurluyuz. Amacımız yerel yönetimde hizmet etmektir” dedi.

 'MHP’de mutlu ve huzurluyum'
Alanya Belediyesi Haftalık Encümen Toplantısı, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda belde belediye ve merkezden kalan 14 adet hurda aracın ihaleleri yapıldı. Toplantı sonrası gündeme yönelik açıklamalar yapan Başkan Yücel, 1 Kasım seçimlerinin ülkeye ve millete hayırlı olmasını temenni etti. Yücel, “Antalya bölgesinden seçilen tüm siyasi partilerin Ak Parti, MHP, CHP’nin milletvekillerine şimdiden hayırlı olmasını temenni ederim. İnancımız hepsine tamdır. Bu bölge için ellerinden geleni maksimum yapmak içindir. Biz de siyasi bir ayrım gözetmeksizin herkesin kapısını çalarız. Kapımızı çalan herkese de yardımcı olmaya çalışırız. Hiçbir şekilde siyasi ayrım yapmayız, yapmadık da” dedi. 

‘SIRAMIZ GELİNCE KONUŞURUZ’

Ak Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu’nun 1 Kasım seçimlerinin ardından yaptığı teşekkür konuşmasında 2019’da Alanya Belediyesi’ni de Ak Parti’nin alacağını söylemesi hatırlatılan Yücel, “İnşallah o günleri hep beraber görürüz. Biz zamanında nereden nereye geldiğimizi biliyoruz. Sıramız gelince biz de konuşuruz” diye konuştu. Ak Parti’ye geçecek yönündeki dedikodulara da yanıt veren Başkan Yücel, “Benim ne bir açıklamam ne de herhangi bir kişi ile bir görüşmem oldu. Biz olduğumuz yerde mutluyuz, huzurluyuz. Bizim amacımız siyasetle değil, yerel yönetici olarak hizmetlerimize tüm ekip arkadaşlarımızla siyasi bir ayrım gözetmeksizin çalışmamıza devam etmektir” dedi.
Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2015, 17:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77