banner84

Muhtardan rehin alma iddialara cevap geldi

Avsallar Mahalle Muhtarı İbrahim Görgülü silah zoruyla 8 aylık hamile kadını ve eşini rehin aldığı ile ilgili iddialara yönelik açıklamasında kendisinin olayla ilgili hiç bir alakası olmadığını tam aksine yalnızca yardım ettiğini söyledi

Muhtardan rehin alma iddialara cevap geldi
Mevlüt UYGUR
Alanya'da Geçtiğimiz günlerde Kargıcak Mahallesi'nde sahilde fotoğraf çekimi yaptıran 8 aylık hamile Elif Demir ve imam nikahlı eşi İsmail Saygılı'nın Avsallar Mahalle Muhtarı İbrahim Görgülü ve arkadaşları tarafından silah zoruyla rehin alınarak bir saat bekletildikleri iddia edilmişti. İddialara yönelik Alanya Postası'na açıklama yapan Muhtar İbrahim  Görgülü olayın kendisiyle hiç bir alakası olmadığını söyledi. Görgülü, "Benim olayla ilgili hiç bir alakam yok. Ben onları tanımam etmem. Ben orada insanlara yardımcı oldum. Ben kesinlikle kimseyi ne tehdit ettim ne de başka bir şey, sadece yardımcı olmaya çalıştım. Üzerimde silah olduğu söylenmiş üzerimde silah yoktu. 
'TESADÜFEN ORADAN GEÇİYORDUM VE İNSANLARA YARDIMCI OLDUM'
Olayla ilgili jandarmaya ifademi verdim. Fotoğrafçılar kaçmış, fotoğrafçıları arayıp geri gelmesini istemişler. Ben kadın hamile olduğu için ayakta durmaması için otobüs durağına oturmasını istedim. Sonra kadın rahatsızım diyence  arabaya  bindirip gönderdim. Onlara hakaret eden arkadaşlarla beni karıştırıyorlar.  Benim böyle şeylerle işim olmaz. Ben insanlara yardımcı olmayı seven birisiyim.  Bu konuda da yardımcı olduğumu düşünüyorum. Kadına zarar gelmesin diye elimden geleni yaptım.  Ben oradaki olaya müdahale ettim. İnsanları barıştırmak istedim. Ben onları tanımam etmem. Tanımadım insanlara da düşmanlığım olamaz. Tesadüfen gelmiş olduğum bir yerde böyle bir olayla karşılaştım ve insanlara yardımcı olmak istedim. Hepsi bu" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 20:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77