banner84

Şahin yüzlerce kişi ile yürüdü

ALTSO Başkanı ve Başkan Adayı Şahin 4 Nisan'da yapılacak olan ALTSO seçimi öncesi 'birlik ve beraberlik yürüyüşü'nü yüzlerce kişinin katılımıyla yaptı

Şahin yüzlerce kişi ile yürüdü
- Mevlüt UYGUR
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı ve Başkan Adayı Mehmet Şahin  4 Nisan'da yapılacak ALTSO seçimi öncesi 'birlik beraberlik yürüyüşü' yaptı. Yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirilen yürüyüş Atatürk Anıtı'ndan Damlataş'a ve  tekrar Atatürk Anıtı'na gelinerek son buldu. 
YÜRÜYÜŞE ESNAF DESTEĞİ
Başkan Şahin ve ekibi yürüyüşte yol boyunca, esnafa ve vatandaşlara selam verip karanfil  dağıttı. Şahin, esnaf ve vatandaşlar tarafından 'İşte başkan, büyük başkan, en büyük başkan bizim başkan, Alanya seninle gurur duyuyor' tezahüratları eşliğinde yürüyüşüne devam etti. Vatandaşlar tarafından sevgi seli gösterilen Şahin, yürüyüşte esnafa teşekkür etti. 
KAT VE KAT KATLANDIK
Yürüyüş sonunda bir açıklama yapan Şahin, "2013'te aldığımız hizmet bayrağını bu günlere taşıdık. Biliyorsunuz 1 Ekimde yapılması gereken  ticaret odası seçimleri Nisan'a ertelenmişti. Nisan ayında bütün Antalya ve Türkiye'de olduğu gibi ilk haftaya aldık. İnşallah 4 Nisan Çarşamba günü ALTSO seçimimizi gerçekleştireceğiz. Bunun için 2013'de de yaptığımız gibi 'birlik beraberlik yürüyüşü' yaptık arkadaşlarımızla. Gerçekten baktım ki kat ve kat katlanmışız. Arkadaşlarımızdaki coşku ve heyecan bana da yansıdı. 
KAZANAN ALANYA VE ÜYELERİMİZ OLACAK
Ben bugün çok gururluyum. Bugün beni yalnız bırakmadı ticaret erbaplarımız, dostlarımız. Bugün buraya gelmek isteyip de gelemeyen dostlarımda ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel bir yürüyüş oldu. Vatandaşlarımız ve esnaflarımızın bize gösterdiği ilgide çok güzeldi. Umarım çarşamba günü ALTSO seçimimizde kazanan Alanya'mız ve üyelerimiz olur. Ben herkese çok teşekkür ediyorum" dedi. 
'SIRTIMIZ YERE GELMEZ'
Şahin'i destekleyenler arasında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun babası Osman Çavuşoğlu da vardı. Osman Çavuşoğlu’nun elini öperek duasını alan Şahin, "Osman amcamızın duasını aldık, sırtımız yere gelmez" dedi.
Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 19:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77