banner84

Yeni prestij caddeleri geliyor

Göreve geldiği 2014 yılından bu yana Alanya’ya yeni prestij caddeleri kazandıran Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yapımına başlanan yeni projenin çalışmalarını yerinde inceledi

Yeni prestij caddeleri geliyor
Göreve geldiği 2014 yılından bu yana Alanya’ya yeni prestij caddeleri kazandıran Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, dün yapımına başlanan yeni projenin çalışmalarını yerinde inceledi. 
YENİ PRESTİJ CADDESİ’NDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI
Yeni prestij caddesinde ihale tarihinin ardından Bostancıpınarı Caddesi’nde çalışmalar bugün itibariyle başladı. Birim müdürleri ve teknik ekiple çalışmaları yerinde inceleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, sürücülerin ve vatandaşların mağdur olmaması için çalışmaların etap etap yapılacağını belirtti. 
KADIPAŞA, HACET VE TOSMUR MAHALLELERİNE PRESTİJ CADDELERİ GELİYOR
İhalesi yapılan yeni projede üç mahalle bulunuyor. Projede bisiklet yolları ve otopark alanları da yer alıyor. Prestij caddelerini yedi ay gibi bir sürede tamamlamayı hedeflediklerini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ‘’Üç mahallemize de prestij caddeleri yapacağız. Bugün Bostancıpanarı Caddesi’nde çalışmalarımız başladı.  Projede bisiklet yolları ve otopark alanları yer alıyor. Bununla birlikte tüm elektrik hatlarını yer altına alacağız. Ayrıca tüm caddelerimizde aydınlatmalar yenilecek. Caddelerimize yeni ağaçlandırma çalışmaları da yapılacak’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 20:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner77

banner87