banner84

Bir kitap bir destek demektir

Alanya’da en çok aranan kitaplar arasına giren “Akdenizli Olabilseydik” kitabının yazarı Fevzi Açıkalın, kitapseverler için yarın imza günü düzenliyor.

Bir kitap bir destek demektir
TRT’de Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu yarışmasını, anlatımı ve yorumlarıyla simasını yakından tanıdığımız, Alanyalı hemşerimiz Fevzi Açıkalın, Alanya’ya yönelik çıkardığı kitaplarıyla Alanya tarihine ışık tutmaya devam ediyor. “Akdenizli Olabilseydik” kitabıyla birlikte Alanya’da en çok aranan kitap listesine giren Fevzi Açıkalın, yeni kitabı için imza günü düzenliyor.


Diğer kitaplarından farklı olarak tarihi film şeridi gibi gözünüzün önünden geçiren Fevzi Açıkalın, “Akdenizli Olabilseydik” kitabında kendi arşivinden oluşturduğu fotoğraflara yer vermiş. Açıkalın, yarın (5 Kasım Perşembe) saat 15.00 ile 18.00 saatleri arasında Shakespeare Restoran yanındaki Alaya Balık'ta sevenlerini imza gününe bekliyor. İmza gününde güzel bir projeye imza atacak olan Açıkalın, imza gününde elde edilecek geliri ise eğitime destek vererek kendini kanıtlamış Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine (ÇYDD) bağışlayacak. Siz de bu imza gününe katılarak, bir kitapla eğitime de destek verebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2015, 17:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77