banner84

ÇYDD için imzaladı

Fevzi Açıkalın “Akdenizli Olabilseydik’ kitabının imza günü için Alaya Balık’ta, okurlarına yönelik imza günü düzenledi.

ÇYDD için imzaladı
Fevzi AçıkalınAkdenizli Olabilseydik’ kitabının imza günü için Alaya Balık’ta, okurlarına yönelik imza günü düzenledi. İmza gününden elde edilen gelir ise Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne (ÇYDD) bağışlandı.

Yazar Fevzi Açıkalın’ın 'Akdenizli Olabilseydik' adlı kitap için bir imza günü düzenledi. Çok sayıda kitapseverlerin kitaplarını imzalayan Açıkalın’ın imza gününe, Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan Vekili ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mehmet Ali Dim, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Alanya Şubesi Başkanı Nilgün Özcan ile kitapseverler katıldı. Çoğunluğunu Yeni Alanya'daki köşe yazılarından oluşturduğu 5’inci Kitabı olan 'Akdenizli Olabilseydik'i kitapseverler için imzalayan Açıkalın, 4’üncü kitabında olduğu gibi bu kitabından da elde edeceği geliri yine ÇYDD Alanya Şubesi'ne bağışlayacağını söyledi. Açıkalın, "ÇYDD'ye katkıları için çok teşekkür ederim. Alanya ve Türkiye'ye, Türk ulusuna yaptıkları hizmetler konusunda bunu bir teşekkür borcu olarak bildiğim için bu anlamda ben de katkı sunmak istiyorum" dedi.

'DAHA ÇOK KİTAP BEKLİYORUZ'

ÇYDD Alanya Şubesi Başkanı Özcan da, "Açıkalın'ın da daha önce derneğimize katkıları olmuştu. Böyle bir etkinliği ÇYDD Alanya Şubesi adına yaptığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Daha çok kitaplarını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2015, 17:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77