banner84

Ünlü fotoğrafçı Türkiye turuna başladı

Kanadalı dünyaca ünlü fotoğrafçı ve seyahat yazarı Randy Van Der Starren Türkiye tanıtımları için Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni’nin eşliğinde fotoğraf çekimine İstanbul’da başladı.

Ünlü fotoğrafçı Türkiye turuna başladı

Sosyal medyadan tanıtım çalışmasına başladıklarını duyuran Yeni, açıklamasına şu ifadeleri kullandı: Kanadalı fotoğraf ustası dostum Randy VanDerStarren 2 haftalığına konuğumuz olarak Türkiye'de. Yeni projemiz önce Kanada ve akabinde birçok ülkede Türkiye fotoğrafları sergisi açmak. Çekimlere İstanbul'dan başladık. Sırada Ürgüp Peribacaları, Anıtkabir, Gaziantep, Nemrut Dağı (Adıyaman), Şanlıurfa Göbeklitepe, Pamukkale travertenler, Antalya gibi ülkemizin tarihi ve turistik değerlerini fotoğraflamak var. Ülkemizin zenginlikleri çekmekle bitmez ancak zaman bu kadarına izin veriyor. Buna rağmen biliyorum yolumuz uzun ve yorucu olacak ancak kazanan Türkiye olsun, vatanımıza tüm zamanlarımız feda olsun. Randy VanDerStarren tarafından geçen yıl çekilen birbirinden güzel fotoğraflardan

3 tanesi yıllık 25 milyon yolcunun giriş çıktığı Toronto Pearson Havalimanında ve birçok dergide sergilenmişti. Geçen yıl 26 Ekim tarihinde Antalya’ya gelen VanDerStarren Alanya’dan Patara’ya kadar karadan ve havadan taradıkları Antalya’ya hayran kalıp fotoğraflamıştı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 13:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER