banner84

'Menfaatçilerden arınacağız'

İYİ Parti'nin 12 Ağustos'ta yapacağı kurultayla ilgili konuşan İlçe Başkanı Yücel Apaydın, "Çıkar kollayıp, menfaati için çalışan tüm çakıl taşlarından arınacağımız bir bir kurultay süreci geçireceğiz" dedi.

'Menfaatçilerden arınacağız'
Mevlüt UYGUR
İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın,  "Var olan yapımızın gücü ve birbirimize bağlılığımız asla tartışılamaz. Kendi yolumuzu gücünü yeniden etkin kılmak adına ve yapımızın heyecanını diri tutacak bir kurultay hazırlığı içerisindeyiz. 12 Ağustos Pazar günü Ankara'da 2.  olağanüstü kurultayımızı gerçekleştireceğiz.  Partimizin Lideri Meral Akşener'in çağrısı üzerine yapılacak olan kurultayımız, partimizin revizyon  sürecine hız kazandıracaktır. Çıkar kollayıp, menfaati için çalışan tüm çakıl taşlarından arınacağımız bir bir kurultay süreci geçireceğimiz aşikardır.  Her ne kadar havuz medyası sansasyonel haberler peşinde olsa da partimizin birliği devam etmektedir.  Bir insanı ya alışverişte ya da yolculukta tanırsınız.  Biz alışveriş esnasını milletvekili adaylığında yaşadık.  Yolculuğumuz ise yola ilk çıktığımız andı.  Tanıdığımız,  menfaatini değil ülkesini düşünen  insanlarla kurultayımızda  Genel Başkanımız Meral Akşener  ve ekibinin  devam kararı alacağı kesindir.  Biz söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyerek; yapıyı yıkıcı eleştirilerde bulunan  kişilerin neden eleştirdiği ise ortadadır. 
'KURULTAY HEYECANINI YERİNDE YAŞAYACAĞIZ'
Bizler Alanya İlçe Teşkilatı olarak; kurultayımızın heyecanını yerinde hissedeceğiz, bu yapıda menfaat için değil 'vatan' için varız. Kurultayımızın hemen ardından da mevcut çalışmalarımıza ivme kazandırarak tüm Türkiye'deki  teşkilatlarımızla birlikte yerel seçim çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz" diye konuştu.
'EN SON İŞİMİZ ADAY BELİRLEME OLACAK'
Bir gazetecinin yerel seçimlerde aday belirme sürecini sormasının üzerine Apaydın, "Biz isim odaklı siyaset yapmama kararını en başta almıştık. Şuan prensip olarak geniş tabana yayacağımız bir yapı oluşturacağız. Yaklaşık 200 kişiye yakın bir havuz oluşturacağız.  Bu isimlere en uygun adayı tespit edeceğiz. Aday bizim için en son iş. Biz öncelikle biz yapıyı havuzu oluşturacağız. Daha sonra o bünye ye en uygun adayı getirip kazanmak için çalışacağız. Mühim olan yarışmak değil kazanmaktır. Prensibimiz budur" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 20:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77