banner84

'Mevkiler geçici yapılan işler kalıcıdır'

Alanya Alaattin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni başhekimi Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş yeni görevinde ve yeni yerinde ilk mesaisini gerçekleştirdi.

'Mevkiler geçici yapılan işler kalıcıdır'
 Bir süredir Alanya Alaattin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Tevfik Yazan'ın görevinden ayrılması ve yerine Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş'ın gelmesi gündemdeydi. Başhekim Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş yapılan devir-teslim töreniyle görevini Dr. Tevfik Yazan’dan bugün devraldı. Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş ve hastane yönetimi 3 yıl boyunca sunmuş olduğu sağlık hizmetlerinden dolayı Dr. Tevfik Yazan ‘a teşekkür plaketi taktim etti. 
'MEVKİLER GEÇİCİ YAPILAN İŞLER KALICI'
Yeni Başhekim Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş mevkilerin geçici dostlukların ve yapılan işlerin kalıcı olduğunu söyledi. Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş; “Bir sonraki gelen bir öncekinin birlikte çalışacağı kişidir. Bizler görev adamlarıyız. Birimiz diğerinden aldığı görevi en iyi şekilde yönetmek ve en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız. “dedi. 
ALKÜ'YE ÇOK ŞEY KATACAK
Görevi sona eren Dr. Tevfik Yazan ise Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş’ı yeni görevinde başarılar dileyerek; “hizmet nöbetini aldık şimdide teslim ediyoruz. Hem akademik hemde yöneticilik tecrübesiyle ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne çok şeyler katacağına inanmaktayım. Yeni yönetimle birlikte görevinde başarılar dilerim.”dedi. 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2018, 17:54

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77