banner84

AKP'de 2019 hesabı

1 Kasım'da 79 bin oy alarak rekora imza atan AK Parti İlçe Yönetimi, 2019'daki yerel seçimin hesabını yapmaya başladı. AK Parti, tabanının sevdiği, seçmenlerin gönlünde taht kurabilecek bir ismi bulup, aday göstermek istiyor.

AKP'de 2019 hesabı
1 Kasım'da 79 bin oy alarak rekora imza atan AK Parti İlçe Yönetimi, 2019'daki yerel seçimin hesabını yapmaya başladı. AK Parti, tabanının sevdiği, seçmenlerin gönlünde taht kurabilecek bir ismi bulup, aday göstermek istiyor.MİLLETVEKİLLİĞİ seçimlerinde Alanya'da kaybetmeyen ama yerel seçimde Alanya'da kazanmayı unutan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), 1 Kasım'da yapılan milletvekilliği seçiminde 79 bin oy alarak, bir rekora imza attı. Alanya tarihinde ilk kez yüzde 50 oranına ulaşan AK Parti İlçe Yönetimi, bir yandan bu sonucun sevincini yaşarken, bir yandan da 2019 yerel seçiminin hesabını yapıyor. 

İNCE ELEYİP SIK DOKUYOR

2019 YEREL seçiminde parti tabanının sevdiği, seçmenlerin gönlünde taht kurup, oyunu alabilecek bir aday belirlemek isteyen AK Parti İlçe Yönetimi, bu konuda ismi geçen isimlerle ilgili kamuoyu araştırmaları yapıp, ona göre adayını belirleyecek. Kamuoyunun sevdiği bir ismi aday gösterip, 2019'da yerel seçimi kazanmak için çalışmalara başlayan AK Parti, aday konusunda ince eleyip sık dokuyacak.
Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2015, 17:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77