banner84

Apaydın'dan istifa açıklaması

İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın gazetecilere yaptığı açıklamada ilçe teşkilatların istifası konusuna değinerek gerekli görülen ilçelerde istifaların olacağını söyledi.

Apaydın'dan istifa açıklaması
Haber Merkezi

İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı öncesinde gazetecilere açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Yücel Apaydın, "Geçtiğimiz hafta Genel Başkanımızın evine önünde MHP'li olduğunu söylenen kişilerce hakaretler edildi ve taciz edildi. Ülkeyi uçuruma sürükleyen iktidara yandaşlık yapmaktan başka hiç bir şey yapmayan, siyaset üretmeye ve halkı yönetmeye cesareti olmayan bir parti görevini yalnızca iktidara yandaşlık yapmak ve sağa, sola hakaret etmekten ibaret gördüğü için artık milliyetçileri temsil etmektedir. Milliyetçiler iktidara ve sarayı yandaşlık yapacak şahsiyete sahip kişiler değillerdir. İktidarın ülkemize getirdiği durum hepimizce malumdur. Ülke ekonomik ve sosyal yönden uçuruma yuvarlandı. Dış siyasette her şey karma karışık hale gelmiştir, ama ne hikmetse milliyetçi olduğunu söyleyen parti iktidara yandaşlık yapmaktan, onları iktidarı tutmaktan başka hiç bir siyaset üretmiyorlar. Bunu da en son İstanbul'da aday çıkarmayacaklarını söyleyerek tescillemişlerdir.

'ALANYA'DA İYİ PARTİ'Yİ İKTİDARA TAŞIYACAĞIZ'

İYİ Parti'nin her şeye rağmen bunlarla zaman kaybetme niyeti yoktur.  Ülke genelinde, ülkenin içinde bulunduğu durumdan çıkarmak ve adil bir şekilde yönetmeye hedeflemektedir. Alanya'da da aynı şekilde İYİ Parti'yi iktidara taşıyarak, İYİ Parti iktidarında Alanya'nın adil ve iyi yönetilmesi var gücümüzle çalışıyoruz. Şimdiden yerel seçim çalışmalarımıza başladık. Bu çalışmalarımızda hedefe ulaşıncaya kadar hiç bir şekil geri adım atmayacağız" dedi.

'GEREKLİ GÖRÜLEN İLÇELERDE İSTİFALAR OLACAK'

İYİ Parti Genel Merkezi, il başkanlarının istifasını aldıktan sonra ilçe teşkilatlarından da istifaların istenilmesiyle ilgili konuşan Apaydın, "Evet ilçe teşkilatlarının da istifasının istenmesiyle ilgili partimizin genel merkezinden bir genelde yayımlandı. Ancak burada herkesin gözden kaçırdığı bir ibare var.  Gerekli görülen ilçelerde istifalar edilecek. Bizden de böyle bir talepte bulunulursa gereğini yerine getiririz. Hiç bir şeyden de olmadığı gibi ondan da korkacak değiliz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 16:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER