banner84

Başkan Adayı Çetinkaya projelerini anlattı

Alanya Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Anastasia Petrova Çetinkaya, Alanya'nın Toslak Mahallesi'nde ziyaretlerde bulundu

Başkan Adayı Çetinkaya projelerini anlattı

31 Mart'ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Alanya Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı olan Anastasia Petrova Çetinkaya, seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor. Bu kapsamda Alanya'nın Toslak Mahallesi'nde ziyaretlerde bulunan Anastasia Çetinkaya, muhtar adaylarının seçim ofislerine ziyaretlerde bulunarak, hem adayların projelerini dinledi hem de kendi projelerini muhtar adaylarıyla paylaştı. 

Ziyaretler kapsamında ilk olarak, Mahmut Akdemir'in muhtarlık seçim ofisi açılışına katılan Çetinkya Akdemir'e hayırlı olsun dileklerini iletti ve çıktığı yolda başarılar diledi. Burada kadın seçmenlerle de uzun süre sohbet etme imkanı bulan Çetinkaya, projelerini seçmenlerle paylaştı. 

Mahallenin bir diğer muhtar adayı olan Duran Yıldırım'ın seçim ofisini de ziyaret eden Çetinkaya, Yıldırım'a başarı dileklerini ileterek, ofiste bulunan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. 

Mahallede son ziyaretini bir diğer muhtar adayı Sabit Uysal'ın seçim ofisine gerçekleştiren Çetinkaya, Uysal'dan mahallenin sorunları hakkında bilgiler aldı ve projelerini paylaştı. Burada da vatandaşların sorularını yanıtlayan Çetinkaya, mahalle halkının sorunlarını not alarak, çözümü noktasında projelerini anlattı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2019, 22:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER