banner84

CHP Alanya'dan Bahçeli'ye destek

CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı gazetecilere yaptığı açıklamada MHP Lideri Bahçeli'ye hakareti yüzünden görevine son verilen Metin Akdenizli'yi eleştirdi

CHP Alanya'dan Bahçeli'ye destek
Mevlüt UYGUR
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı parti binasında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Tüm Müslümanların ve İslam aleminin Muharrem ayını tebrik eden Çorbacı,  28 Eylül 2018 Cuma günü CHP ilçe binası önünde aşure ikramında bulunacaklarını belirterek ikrama tüm vatandaşları davet etti.
'DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPACAĞIZ'
Partililerden gelen talepler üzerinde 'Danışma Kurulu' toplantısı yapacaklarını belirten Çorbacı, "Partililerden  gelen talepler üzerine 6 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 14.00'de 'Danışma Kurulu' toplantısı yapacağız. Eski  ilçe başkanlarımızla, eski meclis üyelerimizle tüm partililerimizle beraber önümüzdeki yerel seçimlerle alakalı bir toplantı yapacağız. Çok ciddi bir talep var, kenetlenme aşamasına girdik. Tüm partililerimize bilgi vermek istiyoruz' dedi.
'ATATÜRK'ÜN EMANETİNİN BU ŞEKİLDE YÖNETİLMESİ BİZLERİ ÜZDÜ'
Sosyal medya hesabından MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye hakaret içerikli metni paylaşımından dolayı görevinden alınan THK Alanya Şube Başkanı Metin Akdenizli ile ilgili açıklamalarda bulunan Çorbacı, "THK'nun yaklaşık bir buçuk ay önce kongresi oldu ve orada resmen darbeyle seçilen bir başkan oldu. Olaylı bir kongreydi. Akabinde kurban bayramında maalesef deri toplamayı beceremediler ve halkın çok büyük tepkisini çektiler. Atatürk'ün bize emanet ettiği THK'nun bu şekilde yönetilmesi bizleri çok üzmüştü.
'SİYASİ BİR BAŞKANA KİMSE HAKARET EDEMEZ'
Son olarak Metin Akdenizli, MHP Genel Başkanı Sayın Doktor Devlet Bahçeli'ye sosyal medyada  hakareti yüzünden MHP ilçe başkanı ve yönetimi ile bir problem yaşadı. Tabii biz şiddete her zaman karşıyız. Keşke bunlar yaşanmasıydı. Bizim de başımıza geldi, biz gidip yargı yoluna başvurduk. Şiddete her zaman karşıyız, ama bir siyasi partinin genel başkanına da hiç kimse hakaret edemez. Hiç kimse inceltici  sözler söyleyemez. Umarım bundan sonra THK'nun başına gelecek olan düzgün bir THK yönetimini istiyoruz" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 15:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER