banner84

Gazipaşa'da yoklamadan Yılmaz çıktı

Cumhuriyet Halk Partisi yerel seçim aday belirleme sürecinde Gazipaşa'da eğilim yoklaması yaptı. Mehmet Ali Yılmaz 398 oy ile birinci oldu.

Gazipaşa'da yoklamadan Yılmaz çıktı
CHP Merkez Yönetim Kurulu’nun (MYK) eğilim yoklaması kararı ile 3 il ve 15 ilçede 2 Aralık Pazar günü eğilim yoklamaları gerçekleştirildi. CHP MYK tarafından görevlendirilen İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç’ın Eğilim Yoklaması İlçe Kurulu Başkanlığını yaptığı Gazipaşa İlçesi eğilim yoklamasında 6 aday yarıştı. CHP MYK kararı ile 3 il ve 15 ilçe’de eğilim yoklaması yapıldı. Antalya'nın Gazipaşa İlçesindeki eğilim yoklaması için Yüksel Mansur Kılınç MYK tarafından görevlendirildi.
'GAZİPAŞA TEKRAR CHP'Lİ BELEDİYE OLACAK'
Gazipaşa Eğilim Yoklaması İlçe Kurulu Başkanı Yüksel Mansur Kılınç eğitim yoklaması süresince oy kullanmaya gelen partililerle bir araya geldi. Kılınç, eğilim yoklamasının yüksek katılımlı gerçekleşmesinin CHP’yi güçlendirdiğine vurgu yaparak, “Gazipaşa İlçemizi CHP belediyeciliğine tekrar kavuşturacağız. Örgütümüzün yoğun katılımı göstermiştir ki Gazipaşa tekrar CHP’li bir belediye olacaktır” dedi.
YOKLAMADAN YILMAZ ÇIKTI
Gazipaşa Kültür Merkezi'nde gerçekleşen eğilim yoklaması bin 645 üyenin yoğun katılımı ile yapıldı. Eğilim yoklamasında SGK başmüfettişi  ve 2011 Genel seçimlerinde de CHP Antalya Milletvekili Adayı olan Mehmet Ali Yılmaz 398 oy ile birinci oldu.  Murat Özçelik 377 oyla ikinci, Yavuz Çelik 262 oyla üçüncü, Selçuk Özdemir 260 oyla dördüncü, Hidayet Bilgiç 24 oyla beşinci ve Ali Güzel 23 oyla altıncı oldu.
'SEÇİMİ ALACAĞIMIZIN KANITI'
Seçim sonuçları açıklanırken büyük bir coşku ve heyecan ile bütün adaylarla birlikte kucaklaşıldığını ifade eden Yüksel Mansur Kılınç, "Eğilim yoklamasının sonunda örgütümüzün ve tüm adayların tek yürek olarak kenetlenmesi seçimi alacağımızın kanıtı" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 17:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77