banner84

İYİ Parti'den ittifaka yeşil ışık

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener yaptığı açıklamalarla yerel seçimlerde ittifaka yeşil ışık yakarken, Alanya İlçe Başkanı Apaydın ise, "Liderimizin emir ve talimatları doğrultusunda çalışmalarınıza devam edeceğiz. Yapacağımız çalışmalar Alanya Belediyesi'ni kazanmaya dönük olacaktır" dedi.

İYİ Parti'den ittifaka yeşil ışık
Mevlüt UYGUR
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, gazetecilere yaptığı açıklamada, yerel seçimle ilgili olarak çok ciddi bir hazırlık içinde olduklarını söyledi. Her ilçe, her belde ve şehirde aday çıkarmak üzerine hazırlıklarının bulunduğunu söyledi. Akşener, yerel seçimlerdeki ittifak konusunda an itibariyle resmi görüşmelerinin olmadığını belirterek, "Yani İttifak zaten olmuyor da iş birliği, güç birliği diyebileceğimiz bir alan. Henüz resmi veya gayri resmi benim herhangi bir görüşmem yok ama aşağıda öyledir sistem. Herkes birbiriyle görüşür o orada var onu zaten kimse engelleyemez bakacağız, göreceğiz çok bir şey söyleme imkanımız yok" diye konuştu.
"YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMALAR ALANYA BELEDİYESİ'Nİ KAZANMAYA DÖNÜK OLACAK"
İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın ise, "Biz zaten baştan beri söylüyorduk, partimizin karar ve talimatları doğrultusunda seçimlere hazırlanacağız diye. Resmi bir görüşmemiz ve konuşmamız yok. Genel merkez nezdinde yapılacak görüşmelerden ve ortaya çıkacak durum sonrasında il ve ilçe teşkilatlarına gelecek talimatlara göre hareket edilecektir. Şu an yapacağımız beklemek ve görmek. Liderimiz Sayın Meral Akşener'in emir ve talimatları doğrultusunda çalışmalarınıza devam edeceğiz.  Yapacağımız çalışmalar Alanya Belediyesi'ni kazanmaya dönük olacaktır.  İYİ Parti'nin Alanya'da tek hedefi Alanya Belediyesi'ni kazanmaktır.
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 23:37

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77