banner84

Mahalle raporlarını Apaydın'a ilettiler

Alanya İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, mahalle sorumluları ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Mahalle raporlarını Apaydın'a ilettiler
Mevlüt UYGUR
İYİ Parti'nin Alanya'nın mahallelerinde halkla iletişimi kuvvetli, sorunlara çözüm odaklı yaklaşan kişilerden oluşturduğu mahalle sorumluları, İYİ Parti İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği yemekte buluştular. İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez'in Seçim Planı üzerine düzenlediği toplantıya katılım oldukça yüksekti. Toplantı öncesi konuşma yapan İlçe Başkanı Yücel Apaydın, "Alanya'nın her köşesinde bizleri en güzel şekilde temsil eden mahalle sorumlularımıza davetimize vakit ayırdıkları için teşekkür ederek sözlerime başlamak isterim. Genel Seçim sürecinde birlikte çalışıp, oldukça sağlam verim aldığımız siz kıymetli arkadaşlarımızla şimdi Alanya'nın geleceği için çalışacağız. Bu akşam oluşturduğunuz raporların incelenmesinin ardında programlarımızı oluşturup, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Bu iş fedakarlık ister, biz var gücümüzle çalışarak Abdullah Sönmez'i Alanya Belediye Başkanı yapacağız" dedi.
'BİRLİK OLDUKÇA ALANYA KAZANACAK'
Konuşmanın ardından Mahalle sorumluları kendi mahallelerine özel oluşturduğu analiz raporlarını sunarak toplantıya başlayan İlçe Başkanı Apaydın ve Belediye Başkan Adayı Sönmez tüm raporları titizlikle inceledi. Bulundukları mahallenin Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez ile ilgili düşüncelerini de aktaran bir mahalle sorumlusu, "Halk artık hizmet almak istiyor. Sadece seçim zamanları kapısını çalan, samimiyetsiz insanlardan sıkıldı. Sizin hizmetleriniz, köyümüzde takdirle konuşuluyor. Adaylığınız köyümüzdeki vatandaşlarımızı mutlu etti. Halk hizmet almak için 31 Mart akşamı İYİ Belediyeciliği bekliyor.' demesi üzerine Belediye Başkan Adayı Sönmez, "Vatandaşlarımıza o dönemde, yani, Büyükşehir yasası sebebi ile belde belediyeleri kalkmadan önce hizmet alanımın dışında olan bir yer olmasına rağmen sorunlarına çözüm olmaya çalışmıştım. Vefa böyle bir şey. Ben çok konuşmayı sevmem, çalışmak ve o çalışmalarımın hemen sonuca ulaşması beni mutlu eder. Ben sadece etrafımın değil, halkımın yararına çalışmayı amaç edindim. Ve emin olun, size söz; Alanya, Halkla rotasını belirleyen bir Belediyecilikle, Halkın Belediyesi olacak! Birlik oldukça, Alanyamız için iyi ve güzel şeyler olacak" dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 23:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER