banner84

'Oylarımız AK Parti'ye kaydı'

MHP Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er, 1 Kasım seçim sonuçlarını yorumladı. Er, "Matematiksel olarak partimizden eksilen oylar belli bir ölçüde AK Parti'ye kaydı" dedi.

 'Oylarımız AK Parti'ye kaydı'
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er, 1 Kasım seçim sonuçlarını değerlendirdi. 1 Kasım seçimlerinin Alanya, Antalya ve Türkiye'ye hayırlı olmasını dileyen Er, "İnşallah son 7 Haziran'dan sonra yaşanan sıkıntılar ortadan kalkmış olur. Temennimiz ülkemizin daha güzel günler yaşamak. Dolayısıyla bu saatten sonra biz temennilerde bulunabiliriz.  Milletimiz bize tekrar muhalefet etme görevini vermiştir. Bizde gücümüz nispetinde elimizden geldiği kadar ülkemize muhalefet partisi olarak katkı sağlamaya çalışacağız. Ben Alanya'mızdan seçilen vekillerimizi tebrik ediyorum. İnşallah bölgemize hayırlı hizmetler yapmaları nasip olur" dedi.

'ÜLKE GENELİNDE YAŞANANLAR ALANYA'YI DA ETKİLEDİ'

7 Haziran seçimlerine oranla 1 Kasım seçimlerinde MHP'nin oyunun azalması ve Ak Parti'nin oyunun yükselmesiyle ilgili soruya da cevap veren Er, "Matematik hesabına baktığımız zaman MHP'den azalan oyların belli ölçüde Ak Parti'ye kaydığını hep beraber görmekteyiz. Ak Parti İlçe Teşkilatı, MHP İlçe Teşkilatı'ndan daha fazla çalışmış değil. Onlarda mutlaka gayret gösterdiler. Bizde elimizden geleni fazlasıyla yaptık ancak ülke genelinde yaşanan gelişmeler Alanya’yı da etkiledi ve bizde payımızı aldık diye düşünüyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2015, 19:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77