banner84

Türel’e meclis teşekkürü  

Cumhur İttifakı'nın Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, saha çalışmalarını sürdürürken, bugün Antalya Büyükşehir Belediye meclisine de katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Türel’e de teşekkür etti.

Türel’e meclis teşekkürü  

Burcu MUTLU
Cumhur İttifakı’nın Alanya Belediye Başkan Adayı ve mevcut Başkan Adem Murat Yücel, 31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gün boyu esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Yücel, tek tek talep ve önerileri dinlerken gelecek dönem için neler yapacağını aktarıyor. Bu sabah ilk olarak Saray Mahallesi’nde bulunan Alanya Karadenizliler Derneği Başkan Yardımcısı Aydın Cin’e ait Arçelik – Beko Servis ekibiyle kahvaltıda buluşan Başkan Yücel “Yeni haftaya Bismillah dedik. Aydın Cin ve Ahmet Özer'e nazik daveti için teşekkür eder, işlerinde bereketli kazançlar dilerim” dedi.
Sonrasında Başkan Yücel, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Akdeniz Bölge Koordinatörlüğü ve asansör firmaları ile istişare toplantısına katıldı. Ardından Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT) Alanya Şube Müdürü Mehmet Oral’ı ve kurum çalışanlarını ziyaret eden Başkan Yücel, Antalya’ya giderek büyükşehir belediye meclis toplantısına katıldı. Meclis toplantısında katılan Yücel sosyal medyadan paylaştığı son meclis toplantısına ilişkin fotoğraflı mesajında, “Büyükşehir Belediye Meclis Toplantımızı gerçekleştirdik. Hizmet süremiz boyunca birlikte çalışmaktan onur duyduğum bütün meclis üyelerimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 21:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER