banner84

Fenerbahçelilerin yeni yönetimi göreve başladı

Alanya Fenerbahçeliler Derneği Enver Vural başkanlığında toplandı. İlk toplantının ardından yeni yönetimin Fenerbahçelilere mesajlar verdi.

Fenerbahçelilerin yeni yönetimi göreve başladı
Alanya Fenerbahçeliler Derneği  yeni yönetimi Keyfi Ala Restoranda ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yeni başlayan Enver Vural ilk açıklamasını da yaptı. Başkan Enver Vural: "Bu güne kadar derneğimize hizmet etmiş tüm başkan ve yönetim kurulu üyelerimize sonsuz teşekkür ederim benim başkanlığım ve yönetim kuruluna secilen arkadaslarım ile birlikte görev süremiz boyunca Fenerbahçe spor kulubunun yararına faaliyetlerde bulunacağız. Hiçbir şahsi menfaat ve çıkar ilişkisi gözetmeden dürüstlük şeffaflık ilkeleri içinde hizmet vereceğiz. Bugünden itibaren Artık Alanya’da Fenerbahçemizi  en iyi şekilde temsil etmek için genç ve dinamik ekibimizle beraber  hızlı bir şekilde çalışmalara başlıyoruz. Bugüne kadar eksik kaldığımız konular için taraftarımızdan özür dileriz. Artık ekibimiz güzel organizasyonlar Fenerbahçemize yakışan davranışlarıyla tüm taraftarlarımızın yanında olacaktır İsteğimiz taraftarlarımızın bize bu süreçte destek olmalarıdır" dedi. 
Başkan yardımcısı ve Genel Koordinatör Serhat Coşkun ise, "Bugüne kadar Alanyada çok çalıştık çok emek verdik ama hep bir yanımız eksik kaldı o yanımız Fenerbahçe sevdalıları artık Alanyada bulunan Fenerbahçelilerin kabuğundan çıkıp yanımızda olmasını istiyoruz biz ekip olarak hazırız. Başkan yardımcısı ve Genel Koordinatör Coşkun bizde bu aşk inanç olduğu müddetçe Alanya’da hertürlü başarıyı hep beraber yakalayacağımızdan hiç şüphem yok. Güzel günler ve Güneşli günler bizleri ve Alanya’da Fenerbahçelileri bekliyor inşallah. Her zaman hep destek tam destek, dar ağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe olacaktır" şeklinde konuştu. Bu genç dinamik ekibin içinde olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Başkan Yardımcısı Muammer Kodal ise şöyle dedi: "Hepimiz el ele verip Fenerbahçeyi Alanyada en iyi şekilde temsil edeceğiz." 
Başkan Yardımcısı ve Dernek Yasal işler Sorumlusu Kenan Ersoy da: "Bu kadar güzel ve genç ekiple yola cıkmak beni cok mutlu etti. Artık Alanya da kimse Fenerbahçe hakkında olumsuz düsüncelere kapılmasın. Bugünden itibaren herşey daha güzel ve başarılı olacak. Ekibimiz calışmalarına tüm hızıyla bugunden itibaren başlamıştır. Tüm taraftarlarımızı yanımızda görmek isteriz. Alanyadaki bütün Fenerbahçeli kardeşlerimizi derneğimize bekleriz" şeklinde açıklamada bulundu.
 Denetleme Kurulu üyesi Hasan Düşünceli ise, "Allah utandırmasın. Biz taşın altına elimizi değil bütün vücudumuzu koymaya hazırız ne gerekiyorsa hiç bir çıkar gözetmeksizin ve beklemeksizin tüm gücümüzle göreve hazırız. Yeni yönetimimizle aşk ile hertürlü problemi çözüp yapıcı birlik ve beraberlik içinde Alanyadaki Fenerbahçeliler ile bir vücut olacağız. Söz konusu Fenerbahçe ise gerisi teferruattır" dedi. 
Muhasebe ve Mali işler sorumlusu Şenol Kurt: "Alanya da bugüne kadar bu kadar yapılmamış bütün faaliyetleri en güzel şekilde yapacağız. Ekibimiz genç ve dinamik inşallah artık herşey daha güzel ve başarılı olacak. Bizim bu yolda yanımızda olmasına ihtiyacımız olan Fenerbahçe sevdalılarına şimdiden canı yürekten teşekkürler ederiz. İnşallah hep beraber güzel günler göreceğiz.
Basın sorumlusu Selman Arıkan: "Artık ailecek hep beraber olacağımız güzel bir düzen hazırlamak en buyuk isteğimiz inşallah hep beraber daha güzel günler göreceğiz bu günden itibaren bütün Fenerbahçe sevdalılarımı yanımızda görmek en büyük isteğimiz." Yönetim Kurulu Muhasip İsmail Cecem: "Fenerbahçe sevdalılarını Alanya da güzel organizasyonlar bekliyor. İnşallah en kısa surede ilk organizasyonumuz ile hep beraber olacağız. Artık Alanya da  Fenerbahçe sevgisi gün yüzüne daha fazla cıkıcak. Bütün fenerbahçelilere katkıda bulunabilecekleri bir ortam oluşturulacak." Denetleme kurulu üyesi Hıvzı Vural: "Sıkı bir Fenerbahçeli olarak Fenerbahçemizi Alanya da hak ettiği yere getireceğimizden kimsenin supesi olmasın. Enver Vural başkanlığında ve genç ekibi ile biz bu yola inanarak cıktık. İnsallah güzel organizasyonlarla hep  beraber olacağız. Mali işler sorumlusu Müslüm Tellioğlu: "
Artık yeni ekibimiz ile birlikte Alanya da eksik kalan tarafımızı tamamlayacağız bundan sonra hersey basarı üzerine kurulacaktır Fenerbahçeli sevdalılarımızı mutlu etmek en buyuk arzumuz."

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2018, 11:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77