banner84

KBB'de katılım süreci başladı

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi katılım süreci Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından alınan karar gereği, 01 Ağustos 2018 tarihinde başladı.

KBB'de katılım süreci başladı
Ercan YILDIRIM

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi katılım süreci Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından alınan karar gereği, 01 Ağustos 2018 tarihinde başladı. Basketbol Federasyonu lige katılacak olan kulüplerin sözleşme, lisans, tescil vb. işlemlerinin başlatılabilmesi için Ligler Direktörlüğü’ne teslim edilmesi gereken evrakları da açıkladı. Kulüplerden istenen evraklar, en geç 31 Ağustos 2018 Cuma günü mesai saati bitimine kadar Ligler Direktörlüğü’ne ulaştırılması istenildi. Öte yandan yıllardır bayan basketbolunda adını Türkiye'ye duyuran Alanya Belediyespor'un yeni sezonda 1. ligden bir takım satın almak istediği de gelen haberler arasında.  

İşte lige katılmak isteyen kulüplerden istenenler:
-Katılım bedeli olan 20.000-TL’nin ödendiğine dair banka dekontu,
-Kulüp imza sirküleri,
-Kulüp imza sirkülerinin ibraz edilemediği durumlarda ise; Kulüp yetkilisinin/yetkililerinin yazışma, tescil, lisans işlemleri, sözleşme imzalama, transfer görüşmesi yapma konularında yetkilendirildiğini gösteren yeni dönem için alınmış Kulüp Yönetim Kurulu kararının noter tasdikli sureti ve Kulüp yetkilisinin/yetkililerinin yeni dönem için alınmış noter tasdikli imza beyannamesi,
-Kulüp antetli kağıdına yazılmış ve yetkili kişi(ler) tarafından imzalanmış taahhütname metni,
-Kulüp Bilgi Formu,
-Salon Bildirim Formu ve Salon Kontrol Listesi,
-Takım logosu,
-Kulüp Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri bildirir liste.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2018, 19:37

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77