banner84

Şampiyon Spor Müdürü

Alanya Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2. Birimler Arası Futsal Turnuvası’nda şampiyon bu yılda Spor İşleri Müdürlüğü oldu

Şampiyon Spor Müdürü
Ercan YILDIRIM

Bu yıl ikincisi düzenlenen Birimler Arası Futsal Turnuvası Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen final maçlarının ardından sona erdi. 16 müdürlüğün mücadele ettiği turnuvada toplamda 543 gol atıldı. Turnuvanın sonunda şampiyonluk kupasını geçen yıl olduğu gibi sene de Spor İşleri Müdürlüğü kaldırdı. Temizlik İşleri Müdürlüğü Mahmutlar ikinci, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü üçüncülüğü elde etti. Turnuvanın en centilmen takımı Temizlik İşleri Müdürlüğü, gol kralı 37 golle Zabıta Müdürlüğü'nden Ömer Koparan, en iyi kaleci ise Spor İşleri Müdürlüğü biriminden Ali Atay oldu.

Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula turnuvaya katılan tüm birim müdürlerine plaket verdi. Dereceye giren takımlar ödüllerini Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in elidnen aldı. Başkan Yücel, “Belediye personelimiz arasında kaynaşmayı sağlamak ve personelimizin motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlenen turnuvamızın ikinci yılını tamamladık. Her yıl üzerine katarak gelecek yıllarda daha iyi organizasyonlar gerçekleştireceğiz. Tüm birimlerimize teşekkür ediyorum.” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 18:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner77

banner87