banner84

Taraftarlara uyarı var

Kaymakam Vekili Tanrıseven, "Alanyaspor'umuzun ceza almasına mahal verecek her türlü davranıştan başta taraftarımız olmak üzere herkes kaçınmalıdır" dedi.

Taraftarlara uyarı var
İlçe Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı, Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven Başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapıldı. Toplantıda, Alanyaspor’un 22 Kasım Şanlıurfaspor ve 28 Kasım Kardemir Karabükspor ile kendi sahasında yapacağı  maçlar öncesinde alınması gereken tedbirler görüşüldü. Kaymakam Vekili Tanrıseven toplantıda yaptığı konuşmada, Alanyaspor’un 3 haftadır oynadığı maçlarda büyük bir çıkış yakaladığını belirtti. Tanrıseven, Alanyaspor’un Şanlıurfaspor ve Kardemir Karabükspor ile yapacağı müsabakalar için gereken tedbirlerin alındığını ve taşkınlıklara fırsat verilmeyeceğini belirtti.

"ALANYASPOR BAŞARILARI İLE GÜNDEME GELMELİ"

Kaymakam Vekili Tanrıseven, Alanyaspor'un geçmiş yıllarda Fair Play'e yakışır bir şekilde sahasında maçlar yaptığını ve taraftarında centilmenlik içerisinde takımın desteklediğini belirtti. Bu sezonda kısmi olarak olumsuzlukların yaşandığını söyledi. Tanrıseven şunları kaydetti. "Sahalarda yapılan taşkınlıklar kulübe olumsuz yansıyor ve Alanyaspor’un adını kötüye çıkarıyor. Özelikle taraftarın centilmenliğe aykırı hareketlerden kaçınması gerekiyor. Alanyaspor’un aldığı başarılarla gündeme gelmesini istiyoruz, bunun içinde Alanyaspor taraftar grupları ve taraftarlarının kurallara uymasını ve taşkınlıklara yer vermemesini istiyoruz. Kulübe tribün  kapatma cezası verildiği zaman olumsuz yansımalara neden oluyor. Takımımızın ceza almasına mahal verecek her türlü davranıştan başta taraftarımız olmak üzere herkes kaçınmalıdır. Bu  konuda kamuoyunun  bütün kesimlerini duyarlı olmaya davet ediyorum.”
Toplantıda Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula da  Alanyaspor’a Şanlıurfaspor ve Kardemir Karabükspor ile yapacağı maçlarda başarılar diledi. Başkan Yardımcısı Kula, maçlarda Alanya Belediyesi Zabıta Amirliğinin de üzerine düşen tedbirleri alacağını belirtti.
Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2015, 16:48

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77