banner84

Teşekkürler Türkiye

29 Ekim'de siz değerli okurlarımızla iki mutluluğu birden yaşadık. Cumhuriyetimizin 95. Kuruluş yıldönümünde, gazetemizin 14. Kuruluş yıl dönümünü sizlerle birlikte kutlamak mutlulukların en güzeliydi. Sizlerin iyi dilekleriniz, başarılarımızın devamı için temennileriniz, bizi mesleğimiz haberciliği daha azimli, en doğru, tarafsız olarak yapmaya sevk etmektedir.

14 yılda birçok sektörde olduğu gibi, bizim medya sektöründe de ulaşılması zor yerlere sizlerin sayesinde geldik. Biz de bu gelişmeleri daha ileriye götürmenin çabası içine girdik. Öncelikle gazetemizi logosundan, mizanpajına kadar görsel anlamında daha değiştirerek size farklı bir gazete sunma çabası içine girdik ve logo çalışmasında sizlerden yardım istedik.

22 Ekim itibariyle başlatmış olduğumuz logo tasarım yarışmamıza sadece Alanya değil, Türkiye'nin dört bir yanından katılım sağlandı. Eski logomuzu değiştirerek yeni yüzümüzle sizlerin karşınıza çıkmaya hazırlanırken, logo tasarım yarışmamıza ilk günden son gününe kadar yoğun ilgi gösterdiniz. Bunun için tüm bölgelerimizden, illerimizden yoğun katılımın sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. 7'sinden 70'ine Türkiye'nin tüm coğrafyasından katılan yetenekler, hünerlerini tasarladıkları logolara yansıttılar. Özellikle miniklerin yoğun ilgi gösterdiği yarışmamızda, minik yeteneklerin tasarımları göz kamaştırdı.

Tasarımları kendi bünyemizde ve oluşturduğumuz jüri ekibimizde değerlendireceğiz. Özenle değerlendireceğimiz tasarımları kullanmasak dahi hepsinin bizim için ayrı önemi olduğunu bilmenizi isteriz. Özellikle minik yeteneklerimizle irtibata geçerek, seçilmezlerse bile ödüllendirme sağlayacağız. Logo tasarımlarında uzun zaman harcayarak, Alanya Postası'nın bir parçası olmak için uğraş veren tasarımcılarımızın çabalarını göz önünde bulundurarak gereken değerlendirmeler yapılacak.

Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan okurlarımız, siz dostlarımız logo konusunda da beklentilerimizin üzerinde bir çaba ile katkılarınızı sundunuz. Logo çalışmalarının son günü olan bugün bile bize çalışmalarını gönderme gayretinde olan dostlarımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz.  Seçici kurulumuz sizlerin bu çok değerli çalışmalarınızı değerlendirirken oldukça zorlanacağı muhakkak, emeklerinize, ellerinize sağlık. Büyük ailemize dahil olmak için başvuru yapan herkesle ayrı ayrı irtibata geçeceğiz. Bizler halkımızın sesi olurken, bize verilen değeri de göz ardı etmeksizin katılımcılarla bir araya geleceğiz.

Yarışmamıza olan katılımın yoğunluğunun, okuyucularımızla aramızdaki bağımızın ne denli kuvvetli olduğunu gösterirken, bu iletişimi sağlamaktan gurur duyduk. Yarışmamız sayesinde Türkiye'nin dört bir yanına ulaşabildiğimizi kanıtlarken, her kesime hitap ettiğimizi de gözler önüne serildi.

Cumhuriyetle büyüyen gazetemizin Türk Bayrağı'nın kırmızısı altında yeni logosunu tasarlamasında katkı sağlayan tüm yarışmacılarımıza tekrar teşekkür ederek, bu ailenin bir parçası oldukları ve bize tasarımlarıyla katkı sağladıkları için minnettarız.

Bu arada WEB TV çalışmalarımız devam etmekte, yazılı medyanın yanı sıra görsel medya ile de sizlere haberciliğin en güzel örneklerini sunacağız. Her zaman tarafsız, ilkeli, doğru haberciliğin örneklerini sizlere sunmanın mutluluğunu yaşayan Alanya Postası ailesi olarak, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da destek ve yardımlarınızı bekliyoruz. İyi ki varsınız.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.