banner84

‘Türkiye tek başına 300 otelden oluşuyor’

Antalya’da acentelerle bir araya gelen ANEX Tour Almanya, 2019 katalogunu tanıttı. Şirketin genel müdürü Hakan Bakar, Almanya’daki pazar koşulları, Anex Tour’un neler yaptığı ve Azur Air Almanya’nın durumu ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

‘Türkiye tek başına 300 otelden oluşuyor’

Anex Tour Almanya’nın 140 sayfalık 2019 Magalog dergisi “Yaz Dünyamıza Hoş geldiniz” başlığı altında yayınlandı. Katalogun lansmanı için Almanya’daki 150 acente ile Antalya’daki Selectum Luxury Resort’te bir araya gelen Anex Tour Almanya, hem programını anlattı hem de çalıştaylar düzenledi.

İSPANYA ANA KARASI İLE GİRİT VE RODOS’U DA PROGRAMINA ALDI

Almanya’dan Türkiye, Mallorca, Gran Canaria, Fuerteventura, Mısır, Tunus, Dominik Cumhuriyeti, Meksika, Küba ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne operasyon yapan Anex Tour, 2019 sezonu için Yunan adaları Girit ve Rodos’u da programına dahil etti. Anex 2019’da ilk olarak, Alman tatilcilere İspanya’da adaların dışında kalan bölgelerde de oteller sundu.

‘’SADECE BİR KATALOG DEĞİL, BİR EL KİTABI’’

2019 sezonuna yeni Magalog ile devam ettiklerini söyleyen Anex Tour Almanya Ticaret Müdürü Carsten Burgmann, ‘’Hem seyahat acentelerinden hem de müşterilerden çok olumlu geri bildirimler aldık. Derginin tarzı itibariyle müşterimize çok rahat bir şekilde hitap ediyoruz. Ayrıca ilgili destinasyon hakkında profesyonel bilgilere sahip olan personelimiz de bilgilerini paylaşıp destinasyonla ilgili bazı ip uçları veriyorlar. 147 sayfalık Magalog sadece bir katalog değil, yaklaşan yaz sezonu için günlük bir el kitabi formatında hazırlandı” dedi.

ANEX TOUR’UN ‘KALBİNDEKİ OTELLER’

ANEX Tour’un Magalog dergisinde, ‘Kalbimiz’ sloganıyla Türkiye'de farklı konseptlere sahip dört müşterilerin beğenisine sunuluyor. Bunlar, aile konsepti ile Belek' teki Selectum Luxury Resort; Kemer’de küçük ekonomik paket konsepti ile Asteria Fantasia Hotel, aile dostu Asteria Club Belek ve Bodrum'daki Hotel Lujo Art & Joy.

TÜRKİYE’DE 300 OTELİ PROGRAMINA ALDI

Anex Tour'un otel yelpazesi 2019 yazında daha da büyüdü. Örneğin, Türkiye'deki Portföy (Türk Rivierası ve Türk Ege Bölgesi) tek başına 300 otelden oluşuyor. Bu otellerden yaklaşık 140’ı 5 yıldız, 100’ü ise 4 yıldız segmentindeki tesisler.

Anex Tour Almanya, Hurghada’da 100, Marsa Alam’da 80 ve Şrm El Şeyh’te 20 olmak üzere, Mısır’da toplam 200 oteli programına aldı. Şirket ayrıca, Yunanistan’da 120, Mallorca’da 130, İspanya anakarasında 90, Fuerteventura'da 50, Gran Canaria'da 80, Birleşik Arap Emirlikleri'nde 80, Dominik Cumhuriyeti'nde 100, Meksika'da 80, Küba'da ise 80 oteli kataloğuna aldı.

YAZIN ALMANYA’NIN PEK ÇOK HAVALİMANINDAN UÇUŞ İMKANI

Gelecek yaz, ANEX Tour Almanya bilindik havayolları ile daha yakından çalışacak. Tatilciler, 16 federal eyaletteki 23 havalimanından tatil bölgelerine uçacak. Buna ek olarak, tur operatörü komşu ülkeler Hollanda (Amsterdam), Belçika (Brüksel), Lüksemburg (Lüksemburg), Avusturya (Viyana, Salzburg, Linz ve İnnsbruck), İsviçre (Zürih, Cenevre), Çek Cumhuriyeti (Prag) ve Polonya (Wroclaw) uçuş imkanı sunacak. Farklı hava yolları ile çalışmanın ANEX Tour’a fiyat ve kalite anlamında esneklik kazandırması bekleniyor.

ERKEN REZERVASYON AVANTAJLARI

Yaz tatilini erken planlayıp satın alanlar bazı otellerde yüzde 40'a kadar fiyat indiriminden yararlanabilecek. Erken rezervasyonun geçerli olduğu tarihler katalogda özel bir işaret ile belirtildi. 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacak olan XXL erken rezervasyon uygulaması ile ek indirimler de sağlanacak.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 15:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner77