banner84

AHEP’ten Şahin’e teşekkür plaketi

Alanya HEP Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı ve İsveç Fahri Konsolosu Hilmi Tokuş, AHEP Üniversitesi’ne ‘otomobil’ tahsis eden ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür plaketi takdim etti.

AHEP’ten Şahin’e teşekkür plaketi

Alanya HEP Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hilmi Tokuş, 08 Ocak 2019 Salı günü gerçekleştirilen törenle AHEP Üniversitesi’ne ‘otomobil’ tahsis eden ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’i ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Şahin’e bir de teşekkür plaketi takdim eden Tokuş, “ALTSO Başkanı Mehmet beyin eğitime yaptığı katkıları hepimiz yakinen biliyoruz. Sağolsun kendisi şimdi de üniversitemizin, rektörümüzün ihtiyacı olan aracı üniversitemize hediye etti. Kendisine çok çok teşekkür ederim, sağolsun, varolsun dedi.

ŞAHİN: “EĞİTİM BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

Alanya HEP Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hilmi Tokuş’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Şahin, “Her zaman söylediğimiz gibi iş adamları olarak sadece Alanya’nın ekonomik sorunlarıyla değil sosyal kültürel sorunlarıyla da her zaman ilgileniyoruz. Eğitim de bizim için çok önemli. Yükseköğrenimin Alanya ekonomisine katkısını çok iyi biliyoruz. İki tane üniversitemiz var, bu açıdan çok şanslıyız. Hem devlet üniversitemiz hem de vakıf üniversitemiz bir ilçe olarak ilk defa Alanya’mızda kuruldu. Tüm bunlar Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu önderliğinde yapıldı. Bakanımız olmasaydı biz ne kadar istesek de bu üniversitelerimize cevap alabileceğimizi düşünmüyorum. Sayın Bakanımız sayesinde iki üniversitemize de kavuştuk. Ben buradan bir kez daha Alanya’mız adına iş adamlarımız adına Gururumuz Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 14:26
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107