banner84

AK Parti'de çifte hazırlık

AK Parti İlçe Teşkilatı, Pazar günü Antalya'ya gelerek vatandaşlarla buluşacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan için Alanya'nın bir çok noktasından otobüs kaldıracak.

AK Parti'de çifte hazırlık

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pazar günü Antalya'ya gelerek saat 15.30'da Antalya Kepez Turgut Özal Spor Salonu önünde vatandaşlar bir araya gelecek. AK Parti İlçe Teşkilatı da Erdoğan'ın Antalya programına katılmak isteyen Alanyalılar için otobüs kaldıracak. Alanya'nın birçok noktasından kalkacak otobüsün güzergahı şu şekilde; 10.30 Yeşilöz Dolum Tesisleri, 10.30 Demirtaş Ara Tarım önü, 10.45 Mahmutlar Yemen Kahvesi önü, 11.00 AK Parti İlçe Teşkilatı, 11.15 Konaklı Kavşağı, 11.15 Avsallar Merkez Işıklar, 12.00 Okurcaklar Azak Pansiyon. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, tüm Alanya halkını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Antalya'da yapacağı mitinge davet etti.

AK GENÇLİK'TE MİTİNG NESAİSİ

Öte yandan AK Parti İlçe Gençlik Kolları, yerel seçimlere az bir zaman kala gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen öncülüğündeki gençler, gece gündüz demeden sahada çalışıyorlar. Gençlik Kolları Yönetimi, Lise Teşkilatı, Üniversite Teşkilatı, Mahalle Teşkilatları ve gönüllülerden oluşan gençler, Cumhur İttifakı için 24 saat sahada mücadele ediyorlar. Pazar günü Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya mitingine tüm birimler ile birlikte tam kadro katılmaya hazırlanan gençler, bir yanda da Pazartesi günü yapılacak olan İlçe Binası açılışı için çalışıyorlar. İçmen öncülüğündeki Ak Gençlik’in bu yoğun çalışma temposu partili partisiz herkes tarafından da takdir topluyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107