banner84

Akın zabıtaların sorunlarını anlattı

Zabıta Teşkilatı’nın 192. kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen Zabıta Haftası etkinlikleri devam ediyor. Alanya Belediyesi tarafından 1-7 Eylül tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan Zabıta Haftası, bugün resmi kurumlara yapılan ziyaretlerle devam etti.

Akın zabıtaların sorunlarını anlattı

Zabıta Müdürü Hasan Akın ve zabıta amirlerinden oluşan ekip ilk önce Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret etti. Zabıta Müdürü Hasan Akın, Başkan Yücel’e zabıta haftası ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyarette Başkan Yücel, tüm zabıta personelinin haftasını kutladı.

SORUNLARINI ANLATTILAR

Zabıta Müdürü Hasan Akın  ve beraberindekiler daha sonra Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre’yi makamında ziyaret ettiler.  Zabıta Müdürü Akın, ziyarette Başsavcı Emre’ye belediyenin zabıta hizmetleri, personel sayısı ve personelin görev esnasında karşılaştığı sorunlarla ilgili bilgi verdi. Karşılıklı fikir alış-verişinin ardından zabıta teşkilatının şehirler için önemini vurgulayan Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Zabıta Haftasını tekrar kutlayarak, Alanya Belediyesi zabıta personeline görevlerinde başarılar diledi.

'TÜM KURUMLARLA İÇ İÇE ÇALIŞIYORUZ'

Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında yapılan resmi ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Zabıta Müdürü Hasan Akın, “Sayın Belediye Başkanımıza  ve Başsavcımıza, verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim. Şehrin huzur ve güvenliği için tüm kamu kurumlarımızın birlikte hareket etmesi gerektiğini biliyoruz.  Bu anlamda tüm kurumlarla her zaman iç içe ve birlikte çalışıyoruz. Etkinlik ve ziyaretlerimiz hafta boyunca devam edecek’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107