banner84

Alanya başkanına sahip çıkıyor!

2014 yılında Alanya Belediye Başkanı olarak göreve geldiği günden bu yana sürekli halkın içinde olmasıyla dikkat çeken Adem Murat Yücel'e olan sevgi günden güne artıyor.

Alanya başkanına sahip çıkıyor!
Sıklıkla vatandaşlarla sohbet edip, köyleri, taksi duraklarını ziyaret eden başkana halktan teşekkür yağıyor. Karşılaştıkları her ortamda başkanla sohbet edip teşekkür eden vatandaşların sorunlarını dinleyen Yücel en kısa zamanda çözülmesiyle de yakından ilgileniyor. Belediye bünyesinde kurulan Çözüm Masası ile 7/24 vatandaşların sorunlarına çözüm üretilmesi vatandaşlar tarafından büyük bir takdirle karşılanıyor.
Aynı zamanda STK'larla sürekli istişare yaparak şehrin nabzını tutan Yücel Büyükşehir Belediyesi ile de büyük bir uyum içinde çalışmaları sürdürerek Alanya'ya hizmet etmeye devam ediyor.
Göreve geldiği günden itibaren büyük bir özveri ile projeleri tek tek hayata geçiren Yücel halktan tam not aldı. Şehirde düzenlenen sosyal ve kültürel etkinliklerle yakından ilgilenen Yücel sosyal belediyecilik konusunda Alanya'nın adını Türkiye'deki en iyi belediyeler arasına yazdırdı. 
Belediyenin faaliyetlerinden oldukça memnun olan bazı vatandaşlar sosyal medyanın yanı sıra gazete ilanları ve bilbord afişleriyle Adem Murat Yücel'e olan sevgilerini dile getiriyorlar.
En son şehrin farklı noktalarına asılan 'Onlara dünya gerek bize ahiret, Onların derdi toprak-taş, senin derdin milletine aş. Seninle bu millet' yazılı bilbordlar Alanya halkının başkanına olan sevgisini gözler önüne serdi.
Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2018, 14:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER