banner84

Alanya medyasından övgüyle söz etti

Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, beraberinde birim amirleri ile birlikte AGC'yi ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Harputlu, Alanya medyasından övgü ile söz ederek, " Alanya medyasının etkinliği büyük. Bu açıdan da gazetecileri emeklerinden dolayı kutluyorum" dedi

Alanya medyasından övgüyle söz etti

Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Haşim Çakmaklı, Emniyet Müdür Yardımcısı Hacı Duman ile birlikte Alanya Gazeteciler Cemiyeti'ni (AGC) ziyaret etti. Yönetim Kurulu toplantısının ardından AGC’de gazetecilerle buluşan Alanya Kaymakamı güncel konular ve medya üzerine sohbet etti. Ziyarete Alanya medyasından övgüyle söz eden Harputlu, "Alanya menfaatleri adına, şehrimiz için çalışan bizler, Alanya’da gazeteciler ile her zaman uyum içerisinde, olumlu ve verimli işbirliği yapıyoruz. Alanya medyasının etkinliği büyük. Bu açıdan da gazetecileri emeklerinden dolayı kutluyorum" dedi.
1 MAYIS SON
AGC Başkanı Gaye Coşkun, ziyaretinden dolayı Kaymakam Harputlu ve protokol mensuplarına teşekkür etti.  AGC’nin dün yapılan toplantısında ayrıca 2018 yılı medya başarı ödüllerine katılım değerlendirildi. 1 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek başvuruların alınmasından sonra jüri değerlendirmesi yapılacak. 
ANTALYA GC, ALANYA'YA GELİYOR
Öte yandan Alanya Gazeteciler Cemiyeti 20 Nisan Cumartesi günü ilçeye gelecek Antalya Gazeteciler Cemiyeti üyelerini misafir edecek. Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği, bölgemizdeki tarihi ve turistik yerlerin gezilmesine yönelik etkinlik kapsamında ilçeye gelecek AGC Üyelerini Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu karşılayacak. Gezi programı dahilinde Antalya GC üyelerine Alanya GC yönetimi eşlik edecek.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner134