banner129

Alanya ulusal medyada tanıtılacak

Alanya Akdağ Kayak İhtisas Spor Kulübü gerçekleştirdiği toplantıda Alanya'nın “kayak destinasyonu” olarak ulusal medyada tanıtılacağını duyurdu

Alanya ulusal medyada tanıtılacak
Alanya Akdağ Kayak İhtisas Spor Kulübü İcraat Komisyonu Başkanı Sevil Kurt ile Kulüp Başkanı Handan Aydemir ve İcraat ekibi Serkan Salvur Mart ayında yapmayı planladıkları Akdağ Kayak Merkezi Tanıtım etkinliğinin organizasyonu için yine kulüp üyesi olan Alanya Spor Müdürü Levent Uğur’un makamında bir istişare toplantısı gerçekleştirdiler. Toplantıda Mart ayında düzenlemesi planlanan  tanıtım organizasyonu  sonrası Alanya'nın “kayak destinasyonu” olarak ulusal medyada tanıtılması konuşuldu.
OLUMSUZ CEVAPTAN ŞİKAYETÇİ
Etkinlik komisyon ekibi organizasyon hazırlıklarının en yorucu kısmının ihtiyaç duyulan eksikliklerin temini için kurumlarla yapılan bürokrasinin bitip tükenmeyip bitincede olumsuz cevap aldıklarından dolayı şikayetlerini dile getirdi. Komisyon ekibi yaşanan olumsuzluklara rağmen Spor Müdürü Levent Uğur'un etkinliği kendi düzenliyor gibi tüm imkanlarını seferber edip organizasyonun büyük bir yükünü üzerine almasından dolayı kendisine takdir ve teşekkürlerini dile getirdiler. 
Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 17:54
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107