banner84

Bozulan yolların faturasını Büyükşehir ödeyecek

Büyükşehir ve Alanya Belediyesi, ilçede işbirliği ile ortak çalışmalar yürütmeye hazırlanıyor. Bu kapsamda ASAT'ın altyapı çalışmalarında bozduğu yolları, Alanya Belediyesi düzenleyecek, yapılan çalışmaların bedelini de Büyükşehir ödeyecek

Bozulan yolların faturasını Büyükşehir ödeyecek

-Ayşe Yağmur MERCİMEK

Alanya Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilçenin merkezi yerlerinde ortak çalışmalarını yürütmeye başladı. Belediyeler işbirliği içerisinde ilçenin markasını daha üst seviyeye çıkarmak için öncelikli olarak Zabıta ekipleriyle denetimlere başladı. İki belediye, şehrin her bir noktasında ortaklaşa yapılacak çalışmalar hakkında da görüşmelerini sürdürüyor. Her iki belediye de birbirine destek olma noktasında hareket etme kararı alırken, uyumlu çalışmaları ile ilçenin imajını ve kent disiplinini yeniden oluşturmayı hedefliyor.

BEDELİ ALANYA BELEDİYESİ’NE ÖDENECEK

Alanya Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi, ASAT'ın Alanya'da altyapı çalışmaları esnasında bozulan yollarda da işbirliğine gitmeye hazırlanıyor. ASAT'ın altyapı çalışmaları nedeniyle bozduğu yollarda asfalt çalışmalarını Alanya Belediyesi'nin yapması ve bunun karşılığında da yapılan düzenlemelerin bedeli ne ise Büyükşehir'in ödemesi planlanıyor. Protokol çerçevesinde yapılması planlanan çalışma henüz netliğe kavuşmadı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 17:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner107