banner129

Bursa'nın yöresel lezzetleri Alanya'da

Alanya'da gıda sektörüne öncülük eden, kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren Bursa Kebap Evi, usta ellerden çıkan lezzetleri ve Bursa'nın kendisine has yöresel ürünlerini müşterilerine sunuyor

Bursa'nın yöresel lezzetleri Alanya'da
Haber Merkezi
Alanya'da 89'uncu şubesini geçtiğimiz Mayıs ayında açan Bursa Kebap Evi, usta ellerden çıkan lezzetleri ve Bursa'nın kendisine has yöresel ürünlerini müşterilerine sunuyor. Ürünlerinin hiç birinde katkı maddesi kullanmayan, tamamen doğal ürünlerle ve helal kesim etleri ile uygun fiyatlara müşterilerini ağırlayan Bursa Kebap Evi Alanya'da gıda sektörüne öncülük ediyor. 
'KALİTEYE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖNEM VERİYORUZ'
Bursa Kebap Evi olarak kalite ve müşteri memnuniyetine önem verdiklerini vurgulayan İşletme Müdürü Şükrü Demirel, "Bursa Kebap Evi'nin 89'uncu şubesini Alanya'ya 2018’de Mayıs ayında açtık. Türkiye genelinde 95 şubeye ulaştık. Bursa Kebap evi olarak öncelik verdiğimiz 2 konu var, kalite ve müşteri memnuniyeti. Bursa Kebap Evi olarak hiçbir zaman kaliteden kaçmadık ve kaçmayacağız. Müşteri memnuniyeti de bizim için çok önemli.  Alanya'da sadece İskender kebabı değil Bursa'nın kendine has ürünlerini de müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bursa Kebap Evi olarak damak tadına önem vererek farklı tatlar sunuyoruz. Hiçbir ürünümüzde katkı maddesi kullanmıyoruz, her şeyimiz doğal. Kullanılan etlerin tamamı helal kesim ve marka değerini ortaya koyuyor. Güler yüzlü personellerimizle misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. Ailelerin güzel, rahat bir şekilde oturabileceği bir mekan.  Aynı zamanda kendi aralarında altın günleri yapan kadınlarımızı da mekanda ağırlıyoruz. Onlara özel indirimler yapıyoruz" dedi.
HER KESİME UYGUN FİYATLAR
Her kesime uygun fiyatlarla bol seçenekli menülerle misafirlerini beklediklerini kaydeden Demirel, "Fiyatlarımız her kesime uygun. Özellikle12.00-18.00 saatleri arasında İskender, içecek ve çorbadan oluşan menü ile pideli köfte, salata ve içecekten oluşan menüyü 22.90 TL'den alınabilinir.  Aynı saatler arasında beğendili tavuk külbastıyı yanında patates ve içecekle 19.90, içeceği ile birlikte dürümü 13.90, tombik döner ve içeceği 12.90, çorba ve salatayı 10.90 ayrıca çay ve künefeyi 8.90’dan tüketebilinir. Kampanyamızın geçerli olduğu saatlerde tüm ürünlerimizde yüzde 20 indirim var. Tüm Alanya halkımızı bu lezzetli ve güzel tatlarımızı tatmaları için, Şevket Tokuş Caddesi, Yayla Yolu Kavşağı'nda faaliyet gösteren Bursa Kebap Evi'ne davet ediyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 23:14
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107