banner84

‘En kısa zamanda çözüme kavuşacağız’

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel bugün Alanya'da ulaşım esnafı ile bir araya gelerek Alanya'nın ulaşım sorununu masaya yatırdı.

‘En kısa zamanda çözüme kavuşacağız’
Mevlüt UYGUR
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel cumartesi günü Alanya'da ulaşım esnafı ile bir araya geldi.  Türel, Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu'nun organizasyonu ile Alanya Minibüsçüler, Otobüsçüler ve Servis Aracı İşletmecileri Odası Başkanı Doğan Bacak ve Alanya'daki otobüs  şoförleri ile bir araya geldği toplantıda, Alanya'nın ulaşım sorunu masaya yatırıldı.  Ulaşım sıkıntısıyla sık sık gündeme gelen Alanya'nın doğu mahalleleri Mahmutlar ve Kargıcak halk otobüsleri hem yetersiz kalıyordu hem de küçük olduğu için vatandaşlar mağdur oluyordu. Yapılan toplantıda Mahmutlar ve Kargıcak'ın şehir içi otobüslerine gireceği belirtildi. 
'EN KISA ZAMANDA ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ'
 Türel yaptığı açıklamada, Alanya'da en önemli sorunun ulaşım sorunu olduğunu belirterek en kısa zamanda çözüme ulaşacaklarını söyledi. Doğan Bacak ise, "Ak Parti ilçe başkanımız Mustafa Toklu ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel ile şoför arkadaşlarımızla toplantıda bir araya geldik. Alanya'mızın ulaşım sorununu konuştuk. Mahmutlar ve Kargıcak otobüsleri şehir içine girecek. Mahmutlar ve Kargıcak havuz içerisine, kart sistemine girecek. Arabalar büyüyecek, yeni numaraları olacak. Bu iş olacak. Artık Alanya'da, birisi orada birisi orada devri yok. Ulaşımı çözmek için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Herkesin işine yarayacak, herkes bir sene sonra teşekkür edecek" dedi.
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 18:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER