banner84

Göktepe devraldı

Alanya Ziraat Odası'nın yeni başkanı Göktepe oda binasında gerçekleştirilen devir teslim töreni ile eski başkan Musoğlu'ndan görevi devraldı

Göktepe devraldı

Mevlüt UYGUR
Geçtiğimiz Cuma genel kurulu gerçekleştiren Alanya Ziraat Odası'nda devir teslim töreni gerçekleştirildi. 21 Yıllık başkan Turgut Musluoğlu ile yarışan Ziraat Mühendisi Tahir Göktepe seçimi kazanmasının ardından dün, Musluoğlu'ndan görevi devraldı. Odanın meclis salonunda gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan Musluoğlu, "Odamızın 15 Şubat Cuma günü delegelerimizle birlikte yaptığımız olağan kongresi sonucu delegelerimizin tercihi yönünde yeni göreve başlayacak olan oda meclisindeki arkadaşlarımıza öncelikle yeni görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Şimdiye kadar biz devam ettirdik. Bundan sonra da arkadaşlarımızın en iyi şekilde Alanya’yı temsil edeceğine ben inanıyorum. Zaten hepsi üretici arkadaşlarımız. Daha önce beraber çalıştığımız arkadaşlarımız var. Sonuçta hepimiz Alanya için çalıştık ve Alanya için çalışacağız. Alanya için elimizi taşın altına koyacağız. Tekrar hayırlı uğurlu olsun” dedi.
'BAYRAĞI İLERİYE TAŞIYACAĞIZ'

Yeni başkan Tahir Göktepe ise, "Odamıza hizmet eden bütün büyüklerime teşekkür ediyorum. Bize bırakmış oldukları barağı Alanya ekonomisine, Alanya tarımına katkı sağlayarak devam ettirmek istiyoruz. Turgut Başkanıma Alanya'mıza ve odamıza yaptığı hizmetler için çok teşekkür ediyorum. Bize bu bayrağı teslim etti. Bizde bu bayrağı  İnşallah bu bayrağı biraz daha yukarılara taşımak için biz de çok değerli meclis üyesi arkadaşlarımla beraber başkanımın da öncülüğünde taşıyacağımızı düşünüyoruz. Sizlerin de bizim çalışmalarımız esnasında gözlemlerinizi, birtakım tecrübelerinizi de bizimle paylaşacağınıza inanıyoruz. Tekrar Alanyamıza hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın diyorum” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 19:27
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107