banner84

Kaleyi köşe bucak gezdiler

Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünce düzenlenen “Yaşlılara Yönelik Kale Gezileri” hız kesmeden devam ediyor.

Kaleyi köşe bucak gezdiler

Hayatları boyunca Alanya Kalesi'ni hiç görmeyen yaşlı vatandaşlara yönelik olarak düzenlenen organizasyonda, bu kez de Tırılar Mahalesi’nde yaşayan yaşlı vatandaşlar Alanya Kalesi’ni gezdiler.  Hayatları boyunca Kale’ye çıkma imkanı bulamayan 65 yaş üstü 25 yaşlı vatandaş, hiç görmedikleri Alanya Kalesi’ni köşe bucak gezdiler. Damlataş Mağarası’ndan başlayan gezi, Teleferik ile Ehmedek ve İç Kale’de devam etti.

BÜYÜK İLGİYLE GEZDİLER

Alanya Kalesi’ni büyük bir ilgiyle gezen yaşlılar, gezinin ardından Öğretmen Evi’nde organize edilen yemekte Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Meclis Üyesi Mehmet Kula ve Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül ile bir araya geldiler.

'ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN'

Yemek sonrası Bilal Nurgül’e mutluluklarını dile getiren yaşlılar, "Ömrümüzde ilk kez sizin sayenizde Alanya Kalesi’ne çıktık. Allah sizden ve ekibinizden razı olsun. Alanya Belediyesi’ne sunduğu hizmetlerden dolayı teşekkürü bir borç biliriz” diye konuştular.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 17:26
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107