banner84

Lösemi değil iyilik bulaşır!

Alanya'nın tek LÖSEV kampüsü olarak faaliyetler gösteren Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi, Sosyal Aktivite ve Sosyal Sorumluluk Topluluğu (AHEP SASST) 2 - 8 Kasım haftası nedeniyle farkındalık çalışmaları yaptı.

Lösemi değil iyilik bulaşır!

Koruyucu maskeleriyle gündelik yaşamda karşımıza çıkan Lösemi hastası minik kahramanların, hastalığının bulaşıcı olmadığına dikkat çekerek, hastaların dışarıdan gelen enfeksiyon riskine karşı maske taktığını vurgulamak için aynı maskelerden taktılar.

Başta rektör Prof. Dr. Mehmet D. Öner olmak üzere Alanya HEP Üniversitesi öğrenci ve akademisyenleri maskeyle verdikleri pozla " Lösemi değil, iyilik bulaşır" mesajı vererek herkesi destek olmaya davet ettiler.

Uzun yıllar çeşitli kuruluşlarla işbirliği halinde çalışan ve geçtiğimiz yıl LÖSEV kampüsü olma yolunda ilk adımını Alanya HEP Üniversitesi Sosyal Aktivite ve Sosyal Sorumluluk Topluluğu öğrencileri, bu sene LÖSEV'in ülke çapında başlattığı maske takma kampanyasını üniversiteden yola çıkarak Alanya genelinde uygulanmasını sağladılar.


Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107