banner84

Okurlarımızdan tam not

Dün ilk kez yeni logosu ve yeni yüzüyle okurlarının karşına çıkan Alanya Postası'nın yeni yüzü tam not aldı

Okurlarımızdan tam not

Mevlüt UYGUR
14 yıldır istikrarlı bir şekilde yayın hayatını  sürdüren  Alanya  Postası  Gazetesi, büyümeye devam ediyor.  Dün yeni Logo'muz ve yeni matbaa tesisimizde basılan gazetemizle okurlarımızın karşısına çıktık. Aynı zamanda haberlere anında ulaşmak isteyen değerli okuyucularımıza www.alanyapostasi.com.tr adresimiz yeni yüzüyle hizmet veriyor. Alanya Postası Gazetesi emin adımlarla yürüdüğü yayıncılık yolunda, içerik ve vizyon olarak da kendisini sürekli geliştiren bir hedefle okurlarına ulaşmayı sürdürüyor. Bugün 4 bin 50. sayımıza ulaşırken, okuyucularımıza yeni yüzümüzü ve bizden beklentilerini sorduk. 
'GÜZELLİKLER GETİRİR İNŞALLAH'
Gürkan Yılmaz, "Biz Alanya Postası Gazetesi'ni  severek okuyoruz. Eski logonuz da güzeldi bu da gayet güzel olmuş. Bu yenilik gazetenize ve Alanyamıza  güzellikler getirir inşallah. Okur olarak her zaman tarafsız samimi ve doğru haberler yapılmasını istiyorum. Alanyamızın tanıtımının daha çok olduğu bir gazete olmasını temenni ediyorum" dedi.
'YENİLİK HER ZAMAN İYİDİR'
Furkan Ekinci, "Gazetenizin yeni yüzünü gayet güzel buldum. Yenilik her zaman iyidir. Alanya Postası'nın biz zaten okuyucusuyum, hem internet üzerinden hem de iş yerimizin aboneliği var.  Biraz daha ilan, magazin, köşe yazarları daha çok olursa, bu gazete şuanda Alanya'nın bir numarası olacağını düşünüyorum. Gazetenizin yeni yüzü ve yeni TV'niz Alanya'mıza hayırlı olsun" dedi.
'BEĞENEREK OKUYORUM'
Ali İhsan Arslan, "Ben Alanya Postası'nın okuyucusuyum, her gün gazete geliyor ve beğenerek okuyorum. Bence Alanya'nın en iyi gazetesiydi ve yeni haliyle de çok güzel olmuş beğendim. Alanya Postası Gazetesi'nin ve yeni televizyonunuzun Alanya'ya yeni soluk getireceğini düşünüyorum. Doğru, tarafsız ve güzel haberlerinizle yayın hayatınızın devam etmesini diliyorum" şeklinde konuştu.
'MERAKLA BEKLİYORUM'
Selma Uğuz, "Alanya Postası yeni yüzüyle karşımıza çıkması biz okurları çok mutlu etti. Çünkü yenilik her zaman iyidir. Alanya Postası zaten her zaman güzel haberleriyle karşımızdaydı, yeni matbaası ve logosu ile karşımızda.  Çok yakında digital çağın yeni yayın platformunda karşımıza çıkacak. Yeni televizyonunuzu da merakla bekliyoruz. Güzel haberlerinizin devam etmesini diliyorum" dedi.
'YENİ YÜZÜNÜ BEĞENDİM'
Hüseyin Yılmaz, "Alanya Postası'na önceden abone değildim ama internetten takip ediyordum. Haberlerinizi beğenerek okuyorum. Yeni logosunu ve yeni yüzünüzü beğendim. Gazetenize en kısa zamanda abone olmayı düşünüyorum.  Televizyonunuz açıldığında da inşallah izlemek isterim. Alanya Postası'nın başarı temennisi dilerim" ifadelerini kullandı. 
'ALANYA'NIN SORUNLARINI DİLE GETİRİYOR'
Özcan Ergin, "Alanya Postası Gazetesi'ne ben çok eskiden beri aboneyim. Bugün yeni logosu ve yeni yüzüyle karşımıza çıktı, çokta beğendim. Güzel olmuş.  Alanya Postası, Alanya'nın sorunlarını dile getiren bir gazete. Doğru, tarafsız halkı bilinçlendiren haberler yapıyor.  Bu haberlerin yeni yüzünüzle devam etmesini temenni ediyorum" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 23:33
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107